Ermenileri sever misiniz ?

Ermenileri sever misiniz ? Hiç ermeni komşunuz oldu mu bu zamana kadar geçimleri iyi midir ?

0|0
20|17

En İyi Kız Görüşü

• Irkçılık karşıtı bir insan olarak ermenilerin genelini sevmem...

pek azı harç.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 19

• Birini sevip sevmememin onun ne olduğuyla alakası yok.

Arkadaşlarım var.

0|1
    0|0
  • hiç komşum olmadı ama insanlarda ayrımcılık yapmadığım için komşum olsaydı da bana bir zararı olmadığı sürece severdim.

0|0
    0|0
  • Sevmemem için bir sebebim yok

1|1
    0|0
  • Irkcı degilim ama çoğunu sevmem.

1|1
    1|1
  • İnsanları karekterlerine göre ayırıyorum sadece

1|1
    0|0
  • Sevmem

1|0
    0|1
  • ohoo burası ermeni dolu ama insanları ermeni, türk, kürt diye ayırmıyorum benim için iyi insan ya da kötü insan vardır..

1|0
    0|0
  • Sevmem.

1|0
    1|1
  • ben insanları seviyorum ırk dil dine bakmam severim huyları iyise ama ailemde ve yakın çevremde seven insana rastlamadım

0|0
    0|0
  • nefret nefret nefret ederim allah onlari kahr etsin

1|0
    0|0
  • davranışına göre davranır ve severm yda sevmem

0|1
    0|0
  • ermeni arkadaslarim vardir :) bizi severler cogu zaten soykirim olayini desteklemiyor.. cok baska seyler anlatiliyor..

0|0
    1|1
  • ermenilerle hiçbir sıkıntım olmaz tabi.ama tutturmuşsa yok katliam matliam defolup gitsin.olmayan tarih tarih bilgisiyle gelmesin

1|0
    0|1
  • Ayrım yapmıyorum, kimisi iyi kimisi kötü. Severim.

0|0
    1|0
  • gavur ermeni :P

1|0
    0|1
  • hiç olmadı arkadaşım bilmiyorum tanışmadım ermeni biriyle daha

0|0
    0|0
  • bize karşı çok önyargılı oldukları için onlara karşı önyargılıyım:/

1|0
    0|1
  • Ermeni bir arkadaşım var. İyi biri.

0|0
    1|0
  • Bizim mahallede 2-3 tane ermeni ailesinin evi var. Hepsinide severdim cok iyi temiz yardımsever insanlardı.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Yazık ne hale gelmişiz millet olarak. Türk, Kürt, Ermeni, Laz, Boşnak vs. vs. vs. ne fark eder hepimiz insanız. Cins ve ırk ayrımı yapmak ortaçağ Avrupa ve Amerika zihniyetidir. Aslolan insandır. Hani yaradılanı severdik yaradandan ötürü. Müslüman olmak demek insanları eşit görmek, üstünlüğü sadece takvada görmek, renk cins din dil ayrımı yapmamak demek değilmidir.

Kaldı ki Osmanlı devletinde 40 tan fazla millet bir çatı altında yaşamıyormuydu?

Şükür ki insanın ırkına derisine cinsine bakmıyorum insan olsun kalbi temiz olsun yahudi de olsa ermeni de olsa severim.

0|0
    0|0
  • tabiki iyi ve kötüleri vardır. Geneli iyidir. aile yaşantıları vardır. becerikli insanlardır. aralarında geçmişin kiniyle yaşayanları da vardır.

0|0
    0|0
  • sevmem

1|0
    1|1
  • üstelik oturduğum apartmanda 4 ermeni aile var ,ramazanlarımızı bayramlarımızı kandillerimizi tebrik ederler,güzel komşuluğumuz var.

1|0
    0|0
  • Müslümanlara düşmanlığı olmayanlarını neden sevmeyeyim,

Müslümanlığa ve ve Müslümanlara kindarca bakan Ermenileri elbette sevmem,Müslümanlara saygıyla bakan Ermenilerin ayağının paspası olmaya hazırım.

1|0
    0|0
  • ermeniler bizi seviyor mu ?

0|1
    0|0
  • hayır nefret ediyorum

1|0
    1|0
  • Türk ve türk kökenliler harici zkmde değil.

1|2
    1|1
  • her milletin iyisi var kötüsü var. sosyalist olanlarını severim.

1|1
    0|0
  • ermeni olmalarının sorun degil ama bizi soykırım ile suçladıkları için soguk davranırım onlara.komşum olmadı ama

0|0
    1|1
  • İnsan olarak değerlendiririm. Kişiye göre muamele.

1|0
    0|0
  • onların bizi sevdiği kadar seviyorum

0|1
    0|0
  • Kumral kızlar der susarım

0|0
    0|0
  • severim tabi ki birsürü ermeni komşum var.

" yaratılanı severim yaratandan ötürü "

0|0
    0|0
  • ermeni arkadaşlarım var. ön yargı beslemiyorum herhangi bir millete

0|0
    0|0
  • insan gibi davranırsa severim. ama yok boş konuşmaya başlarsa bu sefer başka bir "severim".

0|0
    0|0
  • Hrrrrr nefret ederimmmmmmmmmmmmmmmmm >_<

0|1
    1|2
Yükleniyor...