Yüzüklerin efendisi gelmiş geçmiş en iyi film mi sizce ?

yüzüklerin efendisi gelmiş geçmiş en iyi film mi sizce ?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• bitmeyen karakter genişliği

Geniş bir hikayeye dayanması

Tek konuya kilitlenmemesi her yönden okuyucuya ve izleyiciye hitap etmesi

Oyuncuların tecrübesi

Süresi dahi izlerken doyurmayan

Açıkçası bende dünyanın en iyi filmi, ve tekrar çevrilebilir çok çok ileride çünkü çok geniş bir senaryoya sahip ve çok malzeme çıkar:)

Cut.

2|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 13

• kendi sınıfında iyi bir film. fakat extended edition'ını izlemediysen çok şey kaybetmişsin demektir. çünkü sinema ve televizyonda yayınlanan haliyle bir çok şey havada kalıyor.

0|1
    0|0
  • izleme gereği bile duymadım, Gelmiş geçmiş en iyi film diye birşey yoktur. Az votka vardır.

0|1
    0|1
  • tabikide evet :D şu sahneyi izleyipte gaza gelmeyen yoktur herhalde ? link

1|1
    0|0
  • hayır alakası yok

0|0
    0|0
  • gelmiş geçmiş en film diye bir şey olamaz..olmamalı...:) ne filmler var...yüzüklerin efendisi iyi bir film olsa da asla en iyi film olamaz olamayacakta...

0|0
    0|1
  • yok artık devenin sol yanağı buda sorumu şimdi tabikide değil o kadar film arasından yüzüklerin efendisi nerden çıktı

0|0
    0|1
  • tabiğki hayır

0|0
    0|1
  • En iyi olarak Avatar seçildi. Ama bir dönem en iyi seri o idi diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Bnce çok güzel daha bir ay önce sırayla hepsini izledim çok güzeldi gerçekten :)

0|0
    0|0
  • O zamanlar için evet . Ama günümüzde iyileri çıkıyor. Çıkar

0|0
    0|0
  • Her çıktıgı kıza yüzük takan erkeğe yüzüklerin efendisi denir:)

bilmem o tür filmleri sevmem

0|0
    0|0
  • Romandan uyarlanmış bir film ama gelmiş geçmiş en iyi film değil..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle tüm zamanların en iyi film serisi.Aksini iddaa edenin film anlayışını çöpe atmasını isticem.Orta Dünya kusursuz bir evren kurgusal evren.Daha çok film çıkar bak hobbit çıktı o da 3 seri şeklinde devam edecek yine.Sonra orta dünyayla ilgili çok kitap var daha onlar da filme uyarlanırsa önümüzdeki 20 yıl boyunca orta dünya keyfiyle yaşıcaz..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evettttt kesinlikle öylee

0|1
    0|0
  • kesinlikle öyle üstelik defalarca uyarlanabilicek bir film :D ayrıca orta dünya büyük bir yer istenilse 50 film bile çıkar

0|1
    0|0
  • hayır

.

0|0
    0|1
  • Kaptan Jack sparrow varken yapmayiniz.

0|0
    0|0
  • Bu çok göreceli.

0|0
    0|0
  • INCEPTION varken benim için hayır

0|0
    0|1
Yükleniyor...