Neri bu dudak büzmeli resimler? Sinir olmaya başladım artık...

Eline fotograf makinesini ,telefonu alan dudaklarını büzerek resim çekdiriyor,..hiç doğal degil..Demin bir erkekde bile görüm aynı şekilde resim çekdirmiş..Sizede itici gelmiyormu?

Not...imla hatalarım ola bilir.,kusura bakmayın artıkın

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• onların bir nesli tükenmedi zaten agzının ortasına bir vurucaksın dayaga karşıyım ama o kızlar dövülür şuna bir bak link

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• başımı sola çevirir hafif eğerim özel foto çektireceksem dudaklarımı büzerim...

nedenini bilmiyorum alışkınlık olmuş bende

2|0
    0|2
  • Bana itici geliyor özenti gibi ama saygı duyuyorum kendi halleri artık ne diyeyim laf kalmadı :)

1|0
    0|0
  • Böyle cocugum olsa cebine eroin koyar polise teslim ederim.

2|1
    1|1
  • bence kızlarda çok tatlı oluyor o resimler

2|0
    0|0
  • bence çekici oluyor

2|0
    0|1
  • sen hayatı baya geriden takip ediyorsun sanırım.

2|0
    0|0
  • O resimleri çekmelerinin amacını bilsem yine tamam derim de işte :)

2|0
    0|0
  • Bazıları fotojonek çıkıyor ama genelde, o yaptı bende yapayım benim eksiğim ne mantığı var :)

1|0
    0|0
  • bi koycam patlatıcam o dudakları halla halla bende sinir oluyorum :D

1|1
    0|0
  • Çocukça.

1|0
    1|0
  • face otomatik algılayıp reddetmeli :D

1|0
    0|0
  • bazıları seksi geliyor.

1|0
    0|0
  • gerçi ben o kadar dikakt etmem etsemde anlamam ama belirtmişsin ya eğer çoksa

bu bahsettiğin imla hatalarının belli bir sebebi var mı

0|0
    0|0
    • türkçe eğitimim yok ,konuşmam iyi ama yazı olarak kötü

• kızmadım öyle algılanmışsam bak kendimi ifade etmeyi bile başaramıyorum kaldı ki doğma büyüme bu ülkedeyim :d bak sen imlayı kafana takıyorsun ben daha düşündüğümü kağıda dökemiyorum

hayır demem o ki bırak arkadaş gençler istediğini yapsın

senin yaşın kaç ya . bu ya bu zamane gençleri de iyice koptu mantığını benimsemişsin

• merak etme yaşlı degilim..sanki benim dememle dudak büzmekden vaz mı geçecekler..sadece düşündeklerimi paylaşdım...ama biraz ağır konuşdun

• öyle gördüğüm zaman o kişi benim gözümdeki ciddiyetini direkt olarak yitiriyor.Direkt atadım geliyor onu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...