Futbolda siyaset istemeyenler buna ne diyeceksiniz?

Öncelikle ilgili haberin ve resmin bulunduğu sitenin Kemalist oluşu yüzünden saçma sapan yorumlar yapmayın lütfen.Ben de Kemalist değilim ama adamlar iyi yerden vuruyor.Bu resim gerçektir.

link

Faşizm yok mu dedi birileri? Hmmm nerelerdesiniz birileri?

Güncellemeler:
UyuzTilki niye engelledin yahu aç hadi güleceğim sadece :)))))
çArşı'yı durdurmak ne mümkün.Gurur duyuyorum sizinle kara kartallar!

link

Ne oldu engelleyemediniz,Hayırdır? ;)

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Siyaset zaten hayatın kendisidir..Parasız sağlık,eğitim isteme, ücretsiz ulaşım hakkı, iğneden ipliğe yapılan zamlara,halklara,inançlara yapılan baskılara, katliamlara karşı çıkma, ne giyeceğimizden ne içeceğimize kaç çocuk yapacağımızdan nerede dolaşacağımıza karışan bir dikta rejime karşı çıkmak başlı başına siyasettir.. Diğer ülkelerde özellikle İtalya'da futbolla siyaset içiçedir.. Ülkemizde çok yoktu bu gelenek çArşı dışında yeni yeni Tekyumruk,FenerbahChe,KemenChe,KaraKIzıl gibi taraftar grupları ortaya çıktı veya adını duyurdu..Gezi direnişinde de renklerin kardeşliğiyle alanlarda yerini aldı..Büyük bir rant kapısı olan endüstiriyel futbol un içine siyaset girmesi tabiki baştakileri korkuttu ve bir çok yasa çıkarıp,gözdağı verdiler..Ama Cem Karaca'nın dizelerinde belirttiği gibi Durduramadılar Halkın Coşkun Akan Selini ! Bir FenerbahCHE'li olarak Viva çArşı , Her Yer Taksim,Her Yer Direniş,Her Yer ÇARŞI diyorum.. ;)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• g.t kıllarının önlenemez artışı .s

kim demiş futbolda siyaset yok diye milletin yatak odasına karışan kaç çocuk yapacağına karar veren doğum kontrolü gereksiz kılan adam futbola karışmaz mı?

1|5
    1|4
  • gurur duyuyorum tanıdığım tanımadığım stadı dolduranlarla deplasman kartallarıyla asya kartallarıyla karagümrükle antipatiyle hepsiyle :)

durdurulamayız demiştim :P Azat abi balayından döndü lan millet aşkın peşinde koşarken adam kardeşlerini ülkesini yalnız bırakmamak için balayını yaktı gurur duyuyorum

0|2
    0|2
  • geldim:)kendi halkını bırakmış başkasının halkını düşünen bir başbakan ve onun yalakaları.ama çArşı durdurulmaz yine:)

1|2
    0|3
  • bu ulkede torpılın olmadıgı ne zaman gorulmus?

Nurcu musun akplı mısın? Oyleysen tamam krallar gıbı yasayabılırsın...

Alısmak gerek bu tablolara :)

not; bır fenerlı olarak uzuldum bu duruma.

0|4
    0|2
    • görülemişmi güzel kardeşim bundan önceki zamanlarıda diyosun dimi :D ben ikiside degilim öbürüde degilim aha sıçtık hangisi gelirse gelsin bir bok olamıcagız

• bu olaylara siyasi bakanlar insanlıgını gözden geçirsin sadece ...

0|4
    1|1
    • 5 canın üzerine ayran içip ''Oh iyi ki geberdiler'' diyenlerden insanlık öğreneceğimi sanmıyorum.Sana demedim alınma üstüne.

• stada gezi parkında ölen vatandaşların yazılı pankartıyla geleyim bakalım o pankartla beni stada sokacaklar mı? Çifte standartın kralı yapılıyor bu ülkede ki ölen senin vatandaşların öncelik olması gerekirken, Ayrıca o katledilen insanları anmak için mursinin resmi ideolojij değil mi? Mursinin nasıl sapık bir zihniyeri olduğunu biliyor muydun sen?

• GFB zaten Akp'li bir taraftar grubu. Başlarındaki Sefa mıdır nedir, adam İsmailağa cemaatinin liderinin ayağının suyunu içmek istiyorum falan diyordu. Böyle bir lideri olan gruptan ne beklenir ^_^

Birde Kemalist gazete nedir yahu. Kemalist lafını gerçek kemalistler pek kullanmaz. Atatürkçü deseler daha iyi dururdu.

1|2
    1|4
    • Ben habere bakarım valla adı ne olursa olsun :))) Evet çok haklısın Emre de zaten kendini belli etti.

• Emre zaten kaç senelik cemaatçi. Yeni öğrenilen bir şey değil onun görüşleri :)

• İktidar çok iktidarsız..

1|4
    0|2
  • ölü sevicilere hersey serbest.

0|1
    0|2
  • Gezi ve Mursi olaylarının dini boyutunu düşünüyorlar bence

Ama bir yerde de şöyle bir söz gördüm Geziyi desteklemeyip oturanlar Mısırı destekliyorsa yavşaklardır gibi bir şey,bu söz de dünya saçması bence 2si de çok ayrı davalar

0|2
    1|0
    • Evet birinde özgürlük için yiten 5 can ve ''Oh oldu gebertsinler!'' diyenler,diğer yanda şeriatı dayatmak için orduya karşı çıkan Araplar...Önce iç meseleye ağlasınlar sonra diğer milletlere.Ama dur biz kafiriz zaten cumhuriyeti istedik diye Dilara zındığım ben hatta...

• ya gezicisin ya mısırcı.. ya akplisin ya chpli.. zihniyeti ve davamında "yaptık oldu"

1|2
    1|1
  • Adamlar kendine müslüman

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 11

• iki yüzlülük bunların göbek adı.

mursi şerefsizinin ne işi var boyunlarında.Atkı takacaksa Atatürk ün atkısını taksın.Elin diktatörünün ne işi var benim milletimin vekilinde.

0|2
    0|2
    • hop birader atatürk resmi başımızın tacı ancak mursi ne diktatör nede şerefsiz

• öğlenki sorumda da belirtmiştim yasaklar sadece çArşı ve onun gibi düşünenlere sanırım

0|1
    0|2
  • "Kaptanlık Pazubandı Bende Oldugu Zaman Yazı Tura Yapılacağı Vakit Hep Tura Derdim. Varsın ATAMIN Sùriyeti Yere Değmesin"

METİN OKTAY

Şimdi ki futbolcu bozuntuları kendilerine birer tarikat ya da taraf bulmaya çalışıyor oysa ki Kuran'ı Kerim'i açıp okusalar tarikatların ve mezheplerin müslümanlık da yerlerinin olmadığınıda görecektir.

0|1
    0|0
  • agaya herşey beleş(ş harfi ters burda)

0|1
    0|2
  • Siyaset yasak değil muhalefet yasak. Mısır'ın demokrasisinden kendi demokrasimizi gözden geçirmemiz lazım.

0|1
    0|1
  • Ortalığı s*kt* bıraktı bu erdoğan. ülke ikiye bölündü.

0|3
    0|2
  • ben takım tutmam beşiktaşa bir sempatim var o kadar ama şuan gerçekten bu görüntü ciid anlamda piskologimi bozdu yeter ya yeter ya hadi devrim gel artık !

0|1
    0|2
  • Kardeş onca insan öldü mısırda, adamlar 4 işareti yaptı, tutmuşsun 5'e çevirip bizden de 5 kişi öldü diyip birilerine laf atmışsın. Amacın ne napmaya çalışıosun anlamadım.Nası bişeydir bu...

0|2
    0|2
    • gayet basıt, neyını anlayamadıgınız.

Bızım ulkemızde de onca ınsan yaralandı, 5can verıldı dahası 'ozgur dusunce' fıkrıne saygı duymayan bır basbakan bardagı tasırdı. Ha bır de evde tuttugu %50nın bedduaları var gezıdekıler ıcın...

Neyını anlayamadın, hadı padısahımız beyınsız, ya sen?

• Gözyaşı dökülecekse o 5 can için dökülecek önce sonra Araplar için.Ben bu yüzsüzlüğü eleştiriyorum.

• sahsen benım derdım; kendı ulkesını karıstırıpta mısırla pek bır alakadar olan, sıyaset yapan, gundem degıstıren basbakanla. Ancak ulkemızdekı zulmu gormezden gelıpte mısırda zulum var dıye basbas bagırmak, ıronık. Zulme karsı olan her sekılde karsı olur. Kusura bakmayın, benım dınım zulme karsı olmayı ogutler, ırk renk dıl ayırmadan. Sız karsı degılsenız, bız aynı dınden degılız.

• Karşıyaka Çarşı'dan Beşiktaş Çarşı'ya selam olsun her zaman arkanızdayız.

0|1
    0|3
  • adam en doğal hakkını kullanmış

0|4
    4|11
    • O zaman çArşı2nın üzeri neden arandı saatlerce.Neden Taksim sloganı atmak yasak? En doğal hak sadece cemaate mi var?

• ben akpliydim ama erdoganin gercek yuunu gordum artik saadetliyim

• Ben futbolda seks olsun istiyorum yaaa ne biliyim cıplak koşuşsunlar yeşillerin üstünde prezirvatif le oynasınlar top yerinede kale yerinede vajina koysunlar falan.. Erotikleştirsinler mekanı yaaa..

0|2
    2|3
Yükleniyor...