• Sor
  • Bence

Ygs-lys 2014 hazırlık konusunda tavsiye verebilir misiniz?

arkadaşlar ben üniversite sınavına hazırlanıyorum ve dershaneye de gitmiyorum evde kendim çalışacağım.Bölümümde sözel.Bana tavsiye verebilir misiniz? En iyi şekilde nasıl hazırlanabilirim?Nasıl bir ders programı uygulamalıyım?Hangi sitelerden çalışabilirim?Bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ben de bu sene gireceğim ama ben sayısalım. Senin dersaneye gitmen iyi olurdu ama gitmeden de başarabilirsın. Ygs'de türkçe ve matematik in üzerine düş sözelım falan hiç fayda etmez ygs'de. Düzgün yer istiyorsan türkçe mat 30 net en az.Sözel olduğundan fizik temelin kötüyse hiç bakma. Zaman kaybedersin moralin bozulur. Biyolojiyi ezberleyebilirsin tarih coğrafya gibi. Felsefeye bakmana gerek yok metin veriliyor mantık yürütür yaparsın. Kimya da basit ygs'deki. Yaparsın yani. Ama lys'de is değişiyor bildiğin gibi. Türkçede edebiyatın alayını ezberleyeceksin. Serveti fünün dan eski türk edebiyatına her insanı adın gibi bilecen. Hadi bekleme çok işin var :)

Erkekler Ne Diyor 4

• valla googleye bir yaz dolu yer çıkıyor konu anlatımı kolay senin verimli ders çalışman lazım hepsinden günlük 100 tane soru çözsen (matematik hariç) yeter

• sana tavsiyem bol bol paragraf çöz aşırı faydası olacaktır.

• başlayalım bismillah :) öncelikle allah kolaylık versin. lys de tahminim çok zorlanmazsınız. ygs kritik viraj olacak sizin için. önerim türkçede çok geliştirin kendinizi devamlı pragraf çözün. hem odaklanmanızı artırır hem de pratiklik sağlar. Dil bilgisi soruları da analitik zekayı geliştirir. İnternetten çalışacağınız dersler matematik ve fen dersleri olur. matematik için ztv yi öneririm. fizk çalışırsanız muhammet çoruh. eğer girebilirseniz teknofem de iyidir. şimdilik bu kadar :)

• 2 sene önce girmiştim. sana çalışman için karekök yayınlarını öneririm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...