Ankara'nın eğlence yerleri nereler?

sadece cafe bar olarak sormuyorum bildiğiniz güzel yerler nereler? eğlence ,yemek... her yer olabilir

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ankara nın gezilecek yerleri çok narindir ama bir kaç yer hakkında bilgi verebilirim ;) cafe bar tarzı bahçeli 7. caddede academi, marcopaşa yine bahçeli 3.caddede limanlıbahçe Güzel bir akşam yemeği dersen ostimle demet arası urfalı kebabcı leziz yerdir yada lale restorant oda batıkentte eskişehir yolu üzeri çadır isimli restorant ümitköy de ciğer63 var buralar seçili yerlerdir. büyük alışveriş mağazaları yine eskişehir yolu üzeri armada var. ist. yolu üzeri acity etlik kasalar antares eryamanda optimum var konya yolu ankamall var bu yazdıklarım elit yerlerdir it kopuk olmayan yerler yani tavsiye ederim şimdiden iyi eğlenceler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Cinnah messrep - Tunalı twister-hayyami-david- mısır cafe - Kızılay tarçın cafe - mısır cafe- bahçeli 7. cadde Buralar benim gittiğim elit mekanlar.

1|0
    0|0
    • oo mısır kafe takılıyosun demek ha seni gidi elit arkadaş

• Yemek için Fige'yi kesinlikle öneriyorum ayrıca eğlence için passage ve nefes.Konser içinse ve elbette Jolly Joker.

0|0
    0|0
  • bu soruyu görmemişim :)))

0|0
    0|0
  • parlament gazinosudur heralde...D:D.d..D

0|0
    0|0
  • Kızılay iş hanı

0|0
    0|0
  • saman pazarı gazinolar