Dershane basladi! sinav yaklasiyor!

Arkadaslar kendinizi calismaya nasil tesvik ediyorsunuz? Ben mimar olmak istiyorum calismak icin önerileriniz nedir? Biraz anlatir misiniz?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Herhalde sayısalsınız. Bakalım... Öncelikle şunu belirteyim bu süreçte türkçe dersine kesinlikle dikkat edin. kritik bir derstir. bu dersteki başarınız diğer dersleri de etkiler. mesala dil bilgisi soruları analitik zekayı geliştirir. Pragraf soruları odaklanmayı ve pratikliği artırır. Matematiğe şimdiden başlamış olmanız lazım. Şimdilik bu kadar :)

0|0
    0|0
    • Bunlari bilmiyordum cok tesekkurler. Onerebileceginiz program var mi?

• Cok dogru cok guzel soylemissin ben bir ara geo ya kaptirmistim kimyayida cok severdim ama onu boslamistim falan. Dediklerine uyacagim cok sagol :)

• önemli değil rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Şöyle söyleyim öncelikle ben bu sene üniversiteyi kazanan biri olarak söyleyim.Gerçekten seveceğin bir bölüm okumanı tavsiye ediyorum.Mimar olmak için hangi bölümden girilmesi gerekiyorsa ve nasıl çalışman gerekiyorsa hocalarına danış ve onlarn doğrultusunda planlı programlı olarak çalışmanı öğrenirim.Ben istediğim bölümü dershaneye gitmeden kendi çalışarak kazandım.TS'den girdim ve 370 puan ile Radyo Tv sinema bölümünü kazandım.Senden inşallah kazanır ve okursun.Hayatta başarılar.

0|0
    0|0
    • 11.sinif hocalari hic ilgilenmediler bizle. Dershanedeki hocalar umarim dedigin gibi ilgi gosterirler.

• valla gecen senede ben kafaya koydum atanacam diye kpss den cok sükür atandımda hemde süper bir yere derste fazla anlamazdım ama hırs yaptım azmettim kazandım kafanda bitireceksin bir kere

0|0
    0|0
    • Cok dogrusun bende cok hirsli biriyimdir. Kafada biter cidden :)

• aynen valla ben tamamen bir idda üzerine basladım yoksa asla atamazdım hırs yaptım cok sükür atandım 4 ay olduşu ansüper ötesi bir hataım var darısı sana:))

• Insallah :)

• Arkadas bul beraber calısın ;) Yanımda biri olmadan calısamam tek basıma imkanı yok yanımda olanıda ayartırım genelde ;))

0|0
    0|0
  • Sayısal sözel sıraysıyla çalış sürekli sayısla veya sözel çalışırsan sıkılıyor insan ama diğer şekilde cok uzun süre çalışabiliyorsun :)

0|0
    0|0
  • abim çalşırken telini ve ilgisini ceken seyleri bana verir dldıgı zaman uyrarırın kardeşin varsa rica et

0|0
    0|0
    • Dogru 1 yil boyunca bunlardan uzak durmak gerek ancak kardesim yok

• normalde italyanca öğrenip yayınları takip etmeni tavsiye ederdim ama sömürge sisteminde "günde 1000" soru çözmen gerekiyor(!) en çok çıkan konulardan başla.

0|0
    0|0
  • öncelikle bu siteyi bırak. zaman nasıl geçiyor anlamıyorsun

0|0
    0|0
    • Takintili degilim bu siteye ama sen cok dolasiyorsun sanirim

• dershaneyle gidersen ygs yetişir de lys yetiştiremezsin. ygs kısmı kolay ki , 9.sınıf konuları bitirirsin düzenli çalışmayla.Ben bitirememiştim düzenli çalışmadığım için , lys de fıs geçti o yüzden :)

• Lys yetismiyor muuuu!

• iradeli ol bazı şeylerden kısıtla kendini mesela şu siteden kurtul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• herkesin dersi anlama,çalışma stili farklıdır.ben mesela tembel tenekenin biri olarak össye hiç çalışmamışım şimdi şimdi anlıyorum.ama dersi çok iyi dinlerdim,derste öğrenirdim.

sen yazarak mı,dinleyerek mi,okuyup kendin anlatarak mı anlıyosun önce onu belirle.sonra devamı gelir.en çok zamanı en çok zorlandığın derse ayır

0|0
    0|0
    • Kendim ayarlayamiyorum ama otoriteye sorumluluga girmek istiyorum kendim yaptigim programda verimli caliasmiyorum

• bütün yaz oturdum çalıştım nasıl yapıyorum bunu bende bilmiyorum önce kaynak satın alıyorum sonra çalışmak için belli bir yer ayarlıyorum ve hiç değiştirmiyorum bir oturuyorum başına kalkasım gelmio ..bi de yapıcam dedim mi yaparım ondan heralde hırs..

0|0
    0|0
  • bu sıcak havalarda çalışmak çok sıkıcı olduğu için bence geceleri çalış . derslerine konsantrasyon ol vede düzgün çalışma proğramı yap ve uy gerisi gelir

0|0
    0|0
    • Program konusunda onerileriniz nelerdir

• mesela 40 dk test çözme 15 dk mola yapabilirsin . bu şekilde arttırırsın . bir hocam günde 5 saat çalışan birisi kesinlikle istediği bir yeri rahtlıkla kazanır demişti. birden 5 saat yapma ama zamanla arttırabilirsin . ilk başta 3 saat ile başlayabilirsin

• canım baştakıyle sondaki birbirni tutmuyor.şimdiden heveslenme bu lafımı da unutma.

düzenli çalış yeter.ygs yokmuş gibi davran

0|0
    0|0
  • Yarın sınıf belirleme sınavım var dersanede ondan bile kaçasım var. Sınav kelimesini hayatımdan komple çıkarmak istiyorum artık :(

0|0
    0|0
  • Ne işin var bu sitede?

0|0
    0|0
Yükleniyor...