Karikatür okumayı sever misiniz? Size bir imkan verilse karikatürist (karikatür çizer) olmak ister misiniz?

Evinlevin
Bazen duygularımızı sözlerle ifade edemiyoruz bu gibi durumlarda imdadımıza, yazılar, resimler ve çizimler devreye giriyor.

Siz duygularınızı karikatür çizerek anlatmak istermiydiniz?

#EvinLevin #Karikatür #EvinLevinSoruyor
Karikatür okumayı severmisiniz? Size bir imkan verilse karikatürist(karikatür çizer) olmak ister misiniz ??
Güncellemeler
+1 yıl
Güncel.
Karikatür okumayı sever misiniz? Size bir imkan verilse karikatürist (karikatür çizer) olmak ister misiniz?