İnsanlar arasındaki seviye farkına inanıyor musunuz?

Mesela kimisinin muhabbeti daha akıcı olur uzaktan bakınca kültürlü, ulaşılmaz birine benzer ya da bazı gruplar dedikodu yapmak yerine yeni çıkan kitaptan bahseder doyasıya.. sizce seviye var mıdır insanlar arasında? yoksa eşit miyiz hepimiz?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Vardır tabiki. Düşünsene adamın teki hiç birşeyle ilgilenmiyor hayatını boş boş geçiriyor. Diğeri ise sürekli birşeyler öğrenme kendini geliştirme çabasında. Efendimizin sözü bu olaya açıklık getiriyor bence. "Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu". ( Muhammed (s.a.v))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Seviye farkı demesekte kapasite, zevk meselesidir. Bir de her insanın zeka türü farklıdır. Bazıları sosyal zeka, bazıları analitiksel zeka gibisinden .)

1|0
    0|0
  • Evet inanırım

0|0
    0|0
  • Aslinda seviyevfarkivdedigimiz de cirkin duruyor sanki ama insanlar gercekten yasamda farkli seylerin eksperi herkes herseyi bilemezken kendilerine has yasam deneyimleribolabiliyor kimi dostlukta ii kimi kitapta kimi kadinda kimi sinemaonemli ilan neye ihtiyacimiz var..o zaman arkadaslar siniflanmaya basliyor iste

0|0
    0|0
  • tabiki inanıyorum..ama bu da insanın hayat şartlarına bağlı bişey...cahil insan demek ilkokul mezunu insan ya da hiç okumamış insan demek değildir..2 üniversite bitiripte cahil olan bile var!

0|0
    0|0
  • İlgi ve algı farklılıkları vardır. Bu farklılıklar şekillendirir sohbetleri.

0|0
    0|0
  • Eğitim Önemli.

0|0
    0|0
  • Cahille yıllarca okumuş bir insan bir olmaz..

0|0
    0|0
  • var malesef :( keşke olmasaydı ama her ortamda bunu yaşamak ,görmek ve hissetmek olası..

0|0
    0|0
  • seviyeler farklı yapılan işler egitime göre degişir

0|0
    0|0
  • seviye farkından kastın karaktr ise tabıkı vardr yok eğitim diosan eşşeğide okutsan prof olur :)

0|0
    0|0
  • Hepimiz eşitiz

0|0
    0|0
  • Aslında öyle birşey yok bana kalırsa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Var tabii ki, bu durumu fark ederek bizlere soruca yöneltmiş olmanız dahi bunu henüz ayırt etmemiş insanlardan farklı olduğunuzu gösterir.

1|0
    0|0
  • Bahsettiğin konuda var böyle bir fark

0|0
    0|0
  • boyle bisey yok

0|0
    0|0
  • Seviye farkı elbette vardır ama benim için vicdanlı merhametli insan olabilmesi daha önemli.

0|0
    0|0
  • İnanırım. Cahil biriyle kültürlü biri arasındaki farka defalarca şahit oldum . Bu insanın kendi elinde herkes kendini geliştirmek zorunda benim fikrimce.

0|0
    0|0
  • sevıye degılde farklı kulvarlarda olan ınsanlar oluıyo tabıkı

0|0
    0|0
  • Eşit değiliz.

0|0
    0|0
  • Kendi seviyeni kendin yaratırsın.Doğuştan gelen bir seviye farkı söz konusu değil benim için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...