İslama ve inananlarına bilip-bilmeden hakaret edilmesine neden izin veriliyor?

Sitede ve günülük hayatta çok net görünen bir sorun bu,buna neden izin veriliyor*

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• aslında bu sitedeki inançlı insanlar biraz pasif kalıyor bence, şımarık ateist tipler hepsi değil ama ne yazık ki çoğunluğu ağzına sakız ediyorlar espri malzemesi yapıyorlar... ben aksine oldukça sert laflar sokarım lafımı çekmem, inanana da inanmayana da saygım vardır ama saygısızlara asla saygım yoktur... ben de inançlıyım çok şükür bu konularda altta kalmayı hazmedemem matematik fen, psikoloji, felsefe ne konu da olursa olsun islamı savunmaya çalışırım bilim aslında islamın alt kümesidir, bu zavallı ateistleri mahalle ağzıyla değil bilimle vurmak en güzelidir...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Meseleyi özele indirgeme farklı düşünenlere de hakaret boyutu var bu işin bir de..

1|1
    0|0
  • Bunu ben de sevmiyorum ama uğraşmıyorlar .Süvarim ilgileniyordu o da gitmiş.

0|1
    0|0
  • ALLAHı inkar etmek te bir küfürdür.. bunuda unutmyalım ki; şeytan bzmle herzmn uğraşır... bizi dinden çıkarmak için elinden gelen hrşyi yapar.. bizim kalbimize vesese verir bizim elimizde olmadan.. İşte bu gibi insanlar şeytanin oyununa geliyorlar maalesef ... Ne diyim ALLAH ıslah etsin, hidayet versin inşallah.. ÂMİN!

0|1
    1|0
  • ne yazıkkı herkezın gorusu ayrı malesef

0|1
    0|0
  • Tek bildikleri hakaret cogunun . Ahlak anlayisi olmayinca bol keseden salliyorlar.

0|1
    0|0
  • Çünkim sadece hakaret etmeyi biliyorlar. Bilgileri yok ki zavallıların. Allah yardım etsin.

1|2
    0|0
  • Kuru cahil olduklarından tek bildikleri bozuk ağızla cevap verebilmeleri, seviyeleri o.

0|1
    1|1
  • bende müslümanım böyle yorumları tabi ki hoş bulmuyorum ama dedigin durumun tersine çok yaşanıyor

1|1
    1|0
  • Burda her şeye izin veriliyor.Kimsenin kimseye saygısı yok.

0|1
    0|0
  • doğruların sömürülmesine hep izin verilir de ondan kardeş!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dostum, herhangi bir dine veya bu dine mensup diye kişilere kimse hakaret etmez. Çok çok istisnai durum hariç. Onda da kişinin seviyesizliği devreye girer. Ancak bir de şu gerçek vardır ki eğer bir kişi bir dine mensubum deyipte dinle alakası olmayan tutum ve davranışlar sergiliyorsa, dini, bir amaca alet ediyorsa yoğun bir eleştiri trafiğine maruz kalabiliyor. Eleştirilerin dozu da kişilerin olgunluk seviyesinde oluyor. Bu açıdan baktığınızda eleştiriler dine yönelik değil, kişilere yönelik. Ancak çoğu eleştiri dini sorgular nitelikte algılana biliyor. Dünya üzerinde ki hiçbir din kötülüğü emretmez. Keşke kendini bir dine mensubum diye adlandıran kişiler, gerekliliklerini de hayatlarına yansıta bilse.

0|0
    0|0
  • hakaret olarak neyi algıladığına bağlı. burada ve gerçek hayatta kimsenin islam'a ve muhammed'e küfür (bildiğimiz küfür. cinsel ilişkiyle ilgili kelimeler geçen küfürler) etmediğine göre hakaret ettiklerini de söyleyemeyiz. "muhammed küçük kızla birlikte olmuş. bu örtmek için önce evlatlık alıp sonra evlenmiş. bir nevi ensest ilişki", "tanrı eşcinselliğin tercih meselesi olduğunu sanıyormuş, biraz cahilmiş galiba" tarzı eleştiriler hakaret değildir. bu gerçekleri hakaret sayıyorsanız kendi sorununuz bence.

1|1
    0|1
    • onlar bizi vuramaz vurduğunu zanneder... ben zaten bilimden uzak kalan islamcı zihniyete de kızıyorum o ayrı...

• Bak burdaki bir Müslüman kardes iyi bir örnek oldu. Müslümanlarin coguna göre Allaha inanmamakda bir Küfür. Muhammedin Peygamber olduguna inanmamak da bir küfür.

Emin olabilirsin, müslümanlar daha fazla küfür ediyor.

Bide gercekleri küfür olarak algilamaniz yok mu.

Sana bir örnek vereyim. Ben burda bikere sormusdum, siz Müslümanlar gercekden bütün insanlarin bir ensest iliskinin sonucu olarak dünya geldigine inaniyormusunuz.

Müslüman buna inaniyor ama bunu acikca söyleyemiyor cünkü kendiside biliyor sacma oldugunu aslinda. Neyse Soruna altina birtane bilem Cevap gelmedi.

Sadece bana hakaretler, beni öldürmek isteyenler ve diger.

0|0
    1|1
  • Bilgisi olmayanın fikri olmaz. Fikri olmayan önyargılı olur, önyargılı insandan da her türlü davranışı bekleyin.

0|0
    0|0
  • link hakaretten başka bilgileri olmayanlara diyecek söz mü var ? Allah bunu yapanada izin verenede akıl fikir versin.

0|0
    0|0
  • bence tam tersi oluyor... kafalarına uymayan herkese ""ateist"" diyorlar :))

1|1
    0|0
  • İslama ve inanalara hakaret içeren tarzda yazı video v.b. tutumlar var ama sayısal değeri bir elin parmaklarını geçmez. bu soru neden Atatürk e bu kadar hakaret içeren video ve yorum var diye olsaydı yazacak çok şey vardı.

1|0
    0|0
  • yaptıgı sey gercekten hakaretse

kişiliksizin önde gidenidir o insan.

0|0
    0|0
  • Ben hakaret edenlerin hepsini şikayet ederim ve onlara da ben hakaret ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...