Fransızlar niye hem siyah hem beyaz

Yani normalde ya beyaz olursun ya siyah.. ama fransada hem beyaz hem siyahi var.. biri açıklarmı acaba

Güncellemeler:
Derslerle hiç aram olmadı.. güzel bilginiz için teşekkürler en iyi cevap seçemicem herkes güzel yazmış.. şahsen güncellemeyi okumayan biri olarak sizde okimicaksınız :) İYİ GÜNLER

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• fransa , fas cezayir ,tunus gibi ülkelere uzun yıllar sömürgecilik yapmıştır ve bir şekilde bu sömürü devam da etmektedir , hatta bu ülkelerde fransızca ikinci ana dil gibidir ,fransa futbol liginde bu ülkelerden gelen birçok futbolcu vardır en tanınmışları Zidan'dır gerçek adı ""Zinedine Yazid Zidane'dır""ve cezayir asıllıdır...

kısaca ,fransa'nın bu ülkelerle olan dolaylı ya da dolaysız ilişkilerinden dolayı fransa'da birçok koyu tenliye rastlamak mümkündür...

avrupanın ve dünyanın diğer ülkelerinden buraya gelenleri bunun dışında tutuyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Afrikayi somure somure...

0|0
    0|0
  • Mavide var

0|0
    0|2
  • Fransızlar hep afrıka ülkelerını sömurmuşlar yıllarca sömurmeyede devam edıyrolar afrıkadada çok sayıda fransz yaşıyor belkı bununla bır alaksı vardır..

0|0
    0|0
  • Sömürgenler.

Rica ederim.

0|0
    0|0
  • Fransada cok fazla Afrika kökenli insan var Afrikada bazı yerlerde Fransızca konuşuluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• fransızların sömürgeleri afrika toprakları üzerindeydi ? tarih dersinde görmen lazım.

0|0
    0|0
  • afrikalıların fransızlardan intikamı afrika hükümeti bütün erkekleri fransaya göndermiş :) şimdi sömürme sırası onlarda :)

0|1
    0|0
  • yaz gogıla bak bunuda mı ben söyleyeyim

0|0
    0|1
  • Orijinal bir fransız beyazdır..Fransanın kuzey afrikada ki müstemlekelerinden getirdiği insanların bir kısmı siyah olduğu gibi beyazıda vardır..Mesela Zinedine Zidane Cezayir asıllı müslüman bir beyaz fransızdır..

0|0
    0|0
  • Sömürge/göçmen çok dostum.Fransızlar buğday-beyaz ten'e sahip insanlardır.

0|0
    0|0
  • Afrika kökenli göçmen vatandaşları çok olduğu için.

0|0
    0|0
  • Siyahilerin çoğu Afrika sömürgelerinden gelen ailelerin çocukları çünkü.

0|0
    0|0
  • afrika kökenli fransız sömürgelerinden çok insan olduğu için melez insan çok bulunuyor...

0|0
    0|0
  • bazılarını küçükken boyuyorlar

0|0
    0|1
  • orada hem beyazı hem siyahı hem diğer milletlerden olanı ben fransızım diyor biliyor musun :) keşke bizim buralarda da olsaydı bu

0|0
    0|0
  • fransa zamanında afrika ülkelerini sömürmüş .

0|0
    0|0
Yükleniyor...