Yabancı dizi önerebilir misiniz?

ama çok bilinmedik güzel diziler. çıkkıpta the walking dead , game of thrones , himym , dexter vb çok bilindik değil. korku dışında her türlü dizi olur..

0|0
17|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• house a bayılırım ^_^

0|0
    0|0
  • Its always sunny in Philadelphia, Weeds, Hot in Cleaveland, Bones, Orange is the new black, Sherlock...

0|0
    0|0
  • White Collar

0|0
    0|0
  • True Blood, Pretty Little Liars, My Mad Fat Diary.

0|0
    0|0
  • King of Queens, coook komik. ingilizce biliyorsan mutlaka izle derim;)

0|0
    0|0
  • A Gentleman's Dignity link çok çok çok güzel bir dizi :)))

0|0
    0|0
    • valla kore dizisi sanırım böyle dizi izlemiyorum bir kere izlemiştim kızla erkeği karıştırdım. dizinin sonunda anladım cinsiyetlerini.

• hımm :)

• Personel taste

0|0
    0|0
  • suits, fringe once upon a time, shameless ..etc

0|0
    0|0
  • revenge, madmen, suits

0|0
    0|0
  • fringe iyidir

0|0
    0|0
  • chuck, friends, the big bang theory, supernatural, lie to me şimdilik aklıma gelenler bunlar

0|0
    0|0
  • öneririz de senı aşar.

0|0
    0|0
  • How ı met your mother

Chuck

0|0
    0|0
  • chuck komedi aksiyon süper ya da heros oda süper fantastik :)

0|0
    0|0
    • heros bütün sezonları bitirdim beğenmedim. chuck hala izliyorum.

• heros güzel ya tek eksiği son sezon cekilmedi :/ neyse zevk meselesi

• çok yönetmen ve yazar değşikliği oldu dizide bazı konular yarım kaldı. çok unutulan şey.

• denizler imparatorunu izle

0|0
    0|0
  • Haven.

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Person of Interest. Meşhur Cristopher Nolan'ın kardeşi Jonathan Nolan'ın yapımcı olduğu dizi. Hani şu Dark Knight, Memento ve Prestij'in yazarı olan. Değişik bir hikaye ilk başlarda her bölümde farklı karakterler hikayeler var gibi geliyor sonra olaylar kesişmeye ve birleşmeye başlıyor. 2. sezon 12. bölümden sonra ekrana kilitliyor bildiğin. Nolan'ın senaryolara el attığı bölümler çok belli oluyor. 2. önerim de suits. Bu aralar Hukuk Fakülesi okuyanların favorisi oldu bu dizi. Sadece Harvard mezunlarının çalıştığı hukuk şirketine üniversite bile okumayan bir çocuk avukat olarak çalışmaya başlıyor. İlk okuyunca ben de sarmaz pek demiştim. İzleyince dizi kendine çekip sürükleyici hale gelmeye başlıyor.

0|0
    0|0
    • suits süper dizi , bu arada ilk yazın için teşekkür etmek istiyorum sana . person of interest e başlamıştım konu iyi geldi ama her bölüm farklı kişiler sıktı 5-6 bölüm izledim bıraktım.. konu bağlılığı yok diye. tekrardan başlıyacağım şimdi.

• Falling Skies

0|0
    0|0
  • link vikings

0|0
    0|0
  • misfits

0|0
    0|0
  • Supernatural bilindik ama harika dizi. ? Teen wolf var.

0|0
    0|0
    • supernaturel çok saçma geliyo. teen wolf izliyorum.

• evet. gelecek sezon yeni bir canavar gelir onla uğraşırlar saçma saçma işler ayinler filan . yani bu sonuçta film değilki aksiyon sahneleri kötü o yüzden aksiyonu az tutup stiles üstünden komediyi allison ve scot üzerindende aşkı öne çıkarsalar daha iyi bir dizi olabilir .

• Kesinlikle öyle.Zaten dizinin bu kadar tutulma sebebi stiles'ın zekiliği ve komikliği ve allisonla scott büyük aşkı ama onlar böyle yaparak seyirci kaybediyolar.Açıkcası ben ocaktan sonra gelecek bölümleri izlemicem çünkü bu sezon mafettiler.

• Lie To Me fena dizi değildir.

0|0
    0|0
  • önerebilirim

0|0
    0|2
  • The O.z. ötesi yalan

0|0
    0|0
  • Benim favori 3 dizim var. Suits, Ray Donovan ve Under the Dome.

0|0
    0|0
  • Bigbangtheory, monk..

0|0
    0|0
  • revolution , under the dome

0|0
    0|0
  • Lie to me, shameless

0|0
    0|0
  • Friends .. Gülüp dur