Evlenmekten korkuyorum, ya büyü bozulursa?

ona sarılınca içim titriyor.telefonda bir efendim desin bir iki saniye duruyorum cevap verebilmek için.okadar etkileniyorum yani..yanındayken zaman su gibi akıp geciyor.onu uzaktan izlemek bile yetiyor.şairler nasıl şiir yazıyormuş anlıyorum artık.beni sevdiğinede eminim.hiç olumsuz bişiy yok sizce evlenme teklifini kabul etmeliyim.ya evlenince herşey biterse. büyü bozulursa?

Güncellemeler:
bide onunla öpüşürken başka bir aleme geçiyorum sanki kendimi kaybediyorum..bunun için ne yapmalıyım.
kabul ettim.haftaya istemeye gelicekler.2 hafta sonra nişanımız var.Allah herkesi mutlu etsin inş.

0|0
19|47

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bu güzel duygularınız için tebrik ederim. Sevginiz bir ömür daim olsun.

Bu kadar aşka tutulmuşken eğer evlenmezseniz ve sevdiğiniz adamla mutluluğun tarifini bulmaya çalışmazsanız lanetlenirsiniz.

Hiç düşünmeyin, hemen kabul edin. O sizi mutlu edecek kişi. Böyle hisler kolay oluşmuyor. İçinde bulunduğunuz durum çok özel. Herkese nasip olmayan hisler bunlar. Mutlaka evlilikte sorunlar olur. inişler de olur çıkışlar da. Fakat fırtınaları atlatmaya yetecek sevgi var içinizde. O sevgiye güvenin. Başka bir devaya ihtiyacınız yok.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 46

• O heyecanı daima yaşamak istiyorsan yaşadığın süre kadar onunla beraber ol sakın evlenme .. Daha sonra başkasınıda bul çünkü o heyecan bir süre sonra kayboluyor evliliğe gerek yok bunun için .. Sürekli farklı kişiler denemelisin kısacası bu cidden bunları yaşattırıyor :)

0|0
    0|1
  • Genelde öyle olur zaten

0|0
    0|1
  • Onun dudaklarında zamanın durduğunu hissediyorsun sanırım...

0|0
    0|1
  • Hiç bir şey sonsuz değil. Anın tadını çıkar, bir gün bitecek diye frenleme. Herkes senin yerinde olmak ister. Boşuna zaman kaybetme.

0|0
    0|1
  • Belkide haklısın..sıradanlaşınca,yada hayaller gerçeğe dönüşünce yavaş yavaş o aşırı ilgi de azalıyor.

0|0
    0|1
  • Bu dediklerini uzun zamandır hissetmiyorum.

Okurken özendim seni.

Kendimi çok duygusuz hissettim.

Bu durumda endişelenmemen aptallık olurdu.

Bana kalırsa sadece anı yaşa.

Hayırlısıni dile.

Ömür boyu mutluluklar.

1|0
    0|2
  • Ya hangi serinin uretimisin sen arkadas neden bana denk gelmedi senin gibisi ? Boyle adaletin amg

2|1
    0|1
  • emin ol şimdiki gibi olmayacak ama sana güzel bir haberim

link

0|0
    0|1
  • evlende bitsin aşkın:)

0|1
    0|1
  • Evliliğin ilk başları güzel geçer ama 1 yıl felan geçince biraz üzerinden düşer soğuma başlar.Aşk biter yani ama sevgi bitmez karşılıklı sevgi-saygı bitmez.Ama heyecenı kalmaz artık.

0|0
    0|1
  • Bence büyü bozulur. Çünkü her dakika yanyana değilsin kötü huylarını bilmiyorsun. Sadece bilmek istediğin şeyleri biliyorsun. Belki çok pis biri. Bir de hep aynı kişiyi her saniye görmek istemezsin, arada değişiklik şart...

0|0
    0|1
  • Varmı senin gibi arkadaşın felan tanışmak isterim belki benide böyle severler

1|0
    0|1
  • kendini fazla kaptırma sonra bu senin imtihanın olur yazılanları boşver sen kendine bak fazla bağlanırsan ALLAH elinden alır.

0|0
    0|1
  • Hayirlisi olsun .omrunu korkarak gecirmektense en iyisi denemek.ama kendinden gecme erkekler bu dunyadakilerle ilgilenir baska alemle ugrasmaz.

0|0
    0|0
  • Büyü bozulur sevginiz birbirinize olan ilginiz devam eder

0|0
    0|1
  • şüphe olsa bir sürü paranoya, adam düzgün yine malzeme bulurlar, ee hayırlısı diyelim, inşallah büyüyü yapan sağlam yapmıştır...

0|0
    0|1
  • her şeyi akışına bırakacaksın büyü bozulursa v.s korkuyla yaşamayacaksın bu düşünce beyninde yer etmemeli yoksa ilerde bir gün bu düşünce yüzünden sorun yaşayabilirsin.

0|0
    0|1
  • Büyü bozulur diye başkasıyla mı evleneceksin?

1|0
    0|2
  • 1. Aşk çok güzel bir şey (anlayana)

2.Sevmek ayrı bir şey (bilene)

3.Sevilmek çok güzel bir şey (anlayana)

4.sen burada hangisisin

5. o burada hangisi

6. yaşlarınız kaç ?

0|0
    0|2
  • Büyü bozulmaz :)

0|0
    0|0
  • Büyüden vazgeç :D büyü günah :D

1|0
    0|1
  • et ve uç mutluluktan

0|0
    0|1
  • Evlilik dışı bir ilişki yaşayın evlilik ilişkileri sıradanlaştırır.

0|0
    0|1
    • bize ters.babam öldürür beni

• Anladım o zaman evlen ama evlilik yüzde 80 monotonlaştıracaktır ilişkinizi çünkü eski heyecan kalmayacak emin ol.

• Hayırlı olsun çok sevindim :)

0|0
    0|0
  • İlk acı biraz sonrasi zevk acıyı kapatir zaten :)

0|0
    0|1
  • sen adama tapıyomusun yoksa lan

0|1
    1|1
  • Sonunu düşünen kahraman olamaz.

0|0
    0|1
  • Ya kızım sen neyin kafasını yaşıyosun ne içtiysen bize de söyle :D

1|0
    0|3
    • aşk şarabı diyelim

• Ya bırak kızım bu kafaları aşk maşk yalan gözünü boyamış senin git bir kendine gel uyan sonra çok üzülürsün.

• başına gelince anlarsın

• Hayırlı uğurlu ve herşey gönlünce olsun

0|0
    0|0
  • Eninde sonunda buyu bozulacak.onemli olan saygi ve sevginin kaybolmamasi.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 19

• Korkuları yenmek gerek ..Şimdiden mutluluklar.Evet de :).Allah mesut etsin.

0|1
    0|0
  • Şans meselesi, çok iyi başlar sonradan kötü olabilir..

Veya sıradan bir yaşam, evlenince mükemmel olabilir..

Kendini niye kısıtlıyorsun ki, insanlar sevdiklerine kavuşamıyor bu zamanda; aileler, problemler sürüyle...

Madem öyle bir şansa sahipsiniz, karşılıklı her şey mükemmel kıymetini bilin ve birbirinizden kopmayın... Büyü bozulacak diye saçma bir yol da asla çizmeyin...

Ne olacağını, gelecekte seni nelerin beklediğini bilemezsin...

Yaşa ve gör, buna değer çünkü AŞK :)

0|0
    0|1
  • Evlen tabi. Bırak şu büyü işini falan.. Bi kere sabahları onunla aynı yatakta uyanacaksın,sonra birlikte yapacaksınız kahvaltınızı her gün. İstediğin an yanında bulacaksın onu,gecenin körü bile olsa.Gözünü açtığında onu göreceksin var mı dahası? En güzeli uyurken izleyebileceksin onu.Bu harika.

0|0
    0|0
  • Allah mutlu etsin

0|0
    0|0
  • Böyle bir heyecan herkese nasip olmaz çok şanslı bir adam ve sende çok şanslısın çünkü sana bu duyguları tattıracak bir adam bulmuşsun biz buna aşk diyoruz :)

0|0
    0|1
  • korkma büyü bozulur diye korkarsan başına gelir her şey senin elinde Allah daim etsin mutluluğunu

0|0
    0|1
  • acayip kıskandım :/ ne sevgiymiş vay be. allah nazar değdirmesin evet de evet..

0|0
    0|0
  • ne güzel aşıksın ... bozulmaz bence böle büyük bir aşk ..

0|0
    0|0
  • böyle bir duyguyu yaşadığın için çok şanslısın ayrıca bide karşılıklıya gerçekten çok güzel ama kaptırma kendini fazla derim..

0|0
    0|0
  • büyü bozulur diye kabul etmeyceksin sanki.seninki de soru.

1|0
    0|0
  • aşk gelip geçici zaten sevgi saygınız varsa ve anlaşabiliyorsanız sorun yok dert etme.

0|0
    0|0
  • birbirinize sevginiz ve sadakatiniz sürdüğü sürece hiçbirşey olmaz.

0|0
    0|0
  • Vay be askın tarıfını okumus gıbı hıssettım bı an :)

0|0
    0|1
  • hayr ya bnce dhada güzel olur hersey onunla bırlıkte olmak ıstemıyormusun sonucta :)

0|0
    0|0
  • ne zamandır sevgilisiniz

0|0
    0|0
  • RAB tan başka gelecekte olan hiç birşeyi bilemeyiz.. o yüzden tadını çıkara çıkara yaşa zaten olacaksa herşey eninde sonunda olur !

0|0
    0|1
  • Canım bende aynı senin gibiydim.. o kadar aşıktımki.. allah kendinden çok sevince elinden alırmış. bu bir gerçek.. ister istemez allahı unutacak kadar sevdik.. bu da rabbimin gücüne gitti ve ayırdı bizi.. yalvardım tekrar kavuşmamız için ama nafile.. canımdan çok sevdiğim adam, hiç yapmaz dediğim adam, kendimden çok güvendiğim adam beni yalnız başıma bıraktı gitti yaban ellerde.. ben onun için yaşıyodum, onun için çalışıyodum çabalıyodum.. ama allah büyük işte.. ayırdı bizi.. canım çok yanıyomu, evet.. kan ağlıyorum. her geçen gün acım dahada yükseliyo.. geceleri uyumuyorum biliyomusun? belki mesaj atarda görmem diye.. ben onu çok sevmiştim.. aşkımızı ayakta tutmak için durmadan çabaladım. onun sorunlarına çözüm buldum.. yerigelince ağladık yeri gelince güldük. ama beni bu kadar ağlatacağını düşünemedim. Rabbim ayırdı bizi.. hayırlısı buymuş ama yinede keşke bitmeseydi dediğim anlar var.. onu hep sevicem. inşallah sende böyle olmazsın... inşallah...

0|1
    0|1
    • allaha ne suç atıyorsun

cinsel ilişkiye girdin bu yüzden erkek seni bıraktı

• uzaktan uzağa çıkıyoruz gerizekalı. daha elim eline değmedi onun !

• hiç bir erkek temiz bir kızı bırakmaz

mutlaka bir hatandan haberi olmuştur

• Her cennetin başka katlarıda vardır güzellilkleri yani :)

1|0
    0|0
  • Yemin ediyorum kiskandim masallah allah bozmasin

Ama soyle dusun evlenmezsen nereye kadar gider ki teklifi kabul et en azindan ciddiyet belli olsun istersen 2 yil beklersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...