Bizde neden kimse sesli mesajı kullanmaz?

Beceremiyoruz efendim olmuyor bizde. şarjım bitiyor. eve geliyorum telefonu açınca sesli mesajınız var deniliyor. çoğu zaman hiç bir ses gelmez bazen de ''aloo ne buu'' gibisinden serzenişlerle karşılaşırım.bunun sebebi utanmak mıdır? siz sesli mesaj bırakırmısınız?

...

...

...

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Bende yapıyorum bunu ,tam telefonda sesli mesaj çıkıyor trink kapatıyorum telefonu , refleks haline geldi artık .

Haa tabi bunu profesyonelce kullanan vatandaşlarımızında hakkını yemeyelim .. link

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben hiç bırakmadım sesli mesaj :)

Benim de telefonuma bu tarz mesajlar geliyor :D

Sanırım millet olarak bu konuda becerikli değiliz :)

0|1
    0|0
  • ben mesaj bırakmasını seviyorum ya heycanla açıyo aa kim bu acaba diye düşünüyo ve ben mesajta çığlık atıyorum höst kalıyolar bir :)

0|1
    0|0
  • çoğu kişi kullanmasını bilmiyor bu yüzden kaynaklı.Çok sık kullandığım söylenemez ama ihtiyacım olduğunda kullanıyorumm.

0|1
    0|0
  • Hayır kullanmam.

0|1
    0|0
  • Ne dicegimi bilemiyorum bende trink kapatanlardanım :D

0|1
    0|0
  • Tuhaf oluyo :D

0|1
    0|0
  • hiç mesaj bırakmıyorum, mesaj da almıyorum.

0|1
    0|1
  • Birakiyorum sık sık evet :)

0|1
    0|0
  • Ben bırakıyorum şahsen. Çok kullanislı bence. Mesaj yazmak çok zahmetli :)

0|1
    0|0
  • Çocuk sesi gibi cikar sesim :/ utanıyorum ne yalan soylim

0|1
    0|0
  • bırakmam telesekretere konuşamıyorum ben

0|1
    0|0
  • telesekretere konuşamayanlardanım:/ bıraksan da kimse dinlemiyo ki zaten ben dinlemyrm yani:d

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hiç telesekreter olayına girmişliğim yoktur. Zaman zaman bırakılan mesajları da yanlışlıkla bırakılmıştır deyip dinlemiyorum. Kişiler arası dolaylı iletişim bana ters :)

0|1
    0|0
  • Sessizde kullanmam arar konuşurum kapalıysa telefonu neden kapalı neredeydin der trip atarım biraz kadınsı oldu ama neyse : )

0|1
    0|0
  • tek cevap :D ya kontör kaybı :) ya da :D utanç sekreterin nesinden utanıyorsa artık psikolojik bir durum :)

0|1
    0|0
    • haberin yokmuş gibi konuş:)

• :D hadi canım olmaz öyle şey :D illa sekreter dıt sesini veredikten sonra :D nefes alıp vericen :D

• hiç bırakmadım. nasıl bırakılacağını bilmem. ne zaman konuşmam gerektiğini anlamam, sesimin yarısını kaydetmez vs birsürü aksaklık olur. bunun yerine text mesajı bırakırım garanti olsun.

0|1
    0|0
  • çok fazla amerikan filmi izliyosun heralde :D bizim türkler ne anlar sesli mesaj dan normal mesaj çeksinde sen ona şükret şansını zorlama :D

1|1
    0|0
  • makineyle konuşamıyoruz , tek nedeni bu ;)

0|1
    0|0
  • Salak damgası yersin olması gerekn budur halbukii

0|1
    0|0
  • ben kendi kendime konuşmayı sevmem karşımda etli butlu bir muhatap isterim

0|1
    0|0
  • Gerek duymuyoruz ulaşılmıyorsa açtığında görür veya sonra tekrar ararız.

0|1
    0|0
Yükleniyor...