Kitap okuyor musunuz? Okumuyorsanız, bunun sebebi nedir?

İamedyline
Kitap okumak benim için cennetle buluşmak gibi. Kendi cennetinle. Hayal gücünle başbaşa kaldığın o saatlerde, kitabın içindeki karakterler elinden tutup seni başka diyarlara götürüyorlar sanki. Gitmek istediğin ama adını koyamadığın o yere.
Kitap okumuyorsanız, benim gözümde eksik yaşıyorsunuz demektir.
Siz kitap okuyor musunuz peki? Okumuyorum diyorsanız, okumamanıza sebep/sebepler nedir?
Eğer A seçeneğini seçiyorsanız. Size bir bilgi vereyim. Görseldeki kitapları A101 marketlerinden 3.95 TL ye satın alabilirsiniz. Az önce markete gittiğimde gördüm ve hemen aldım. Buna benzer bir çok indirim fırsatlarını marketlerde ve kitapçılarda yakalayabilirsiniz.
Son 2 ayda bir çok kitabı çok uygun fiyata aldım. Hem de 5 TL yi hiç aşmadı.
Kitap Okuyor Musunuz? Okumuyorsanız,  Bunun Sebebi Nedir?
Şu şarkı da burda dursun. Çok sevdiğim hatta bayıldığım bir seri vardı. Melez Sözleşmeleri Serisi. Onu okurken aynı anda bu şarkıyı dinlerdim. Aklıma gelmişken koyayım.

#iamedyline
#thequeen
#kitapokuyun
#kitaaaap
#okuyun
#kitapalınokuyun
Çünkü çok pahalı, paramı kitaba vermek istemiyorum.
Aradığım türde kitapları bulamıyorum
Sinemaya gitmeyi tercih ediyorum
Kitap okurken uykum geliyor, sıkılıyorum
İş/okul sebebiyle okumaya fırsat bulamıyorum
Sosyal medya bağımlılığım yüzünden kültürel faaliyetlere uzak düşüyorum
Hiçbiri. Benim DNA'mda okumak yok
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kitap okuyor musunuz? Okumuyorsanız, bunun sebebi nedir?