Televizyonsuz yaşayabilir misiniz?

ben 4 yıldır evimde televizyon bulundurmuyorum .bunu başarabilen birileri var mı? evde vakit geçirme yöntemleri neler?

0|0
24|6

En İyi Kız Görüşü

• İnanmıyorum size gerçekten benim gibi insanlarda var benim evimde tv var ama izlemem yapacak onca şey varken birr tv ye saplanıp kalanlardan değilim.

Tebrikler ayrıca.

0|1
    1|1
    • ya eve kaçta gidiyorum ben arkadaşım?10da değil mi?ne ara izleyeceğim tv?:)))

Bilgisayarsız yaşarım demedim ki zaten:))

• Eksi veren çık er meydanında kozlarımızı paylaşalım.:):)

• yakında görüşemiyciiğiiiiizzzzz;(((((

Kızlar Ne Diyor 23

• Seyretmeye vaktim pek olmasa bile ben evde televizyonsuz yaşayamam.. her türlü yoksunluk hali bana sıkıntı verir.

0|0
    0|0
  • evde televizyon var fazla izlemiyorum..ama geçen yıl kaldığım yurtta yoktu..alışkınım yani onsuz oluyor..

pişti , batak, okey , tavla ,scrubble vs :) vakit geçirmeye yetiyordu..

en azından ders çalışabiliyorduk ..:))

0|1
    0|0
  • internet varsa sorun değil benimde odamda tv var ama açmak aklıma gelmiyo bile

0|0
    0|0
  • hiç sorun değil bende 1 yıl yaşadım internetten olduğu için radyo, tv vb. gerek duymuyorum.

0|0
    0|0
  • yasarim neden yasiyamayim ki?

0|1
    0|0
  • Evde bir ses olmalı yaa,pc'yle ilgilensem,evde kalabalık bir grup olsa dahi tv hep açıktır bizde :)

0|0
    0|0
  • Televizyonsuz yaşıyorum da Nat geo nun, BBC nin yokluğu, çizgifilmlerden, belgesellerden mahrum olmak çokoş değil tabi.

0|0
    0|0
  • Varya ilk basta seni tebrik etmek istiyorum helal olsun...

ama ben televizyonun basinda cok vakit geciriyorum ya:(

0|0
    0|0
  • Yaşarım.

1|0
    0|0
  • Dizilerim var, akşam haberleri var, televizyonsuz olmaz.

0|0
    1|0
  • Yaşayamam. Pepsi içerim. :((

1|1
    0|0
  • Kitap okumak, aile sohbet edip eğlenmek, oyun oynamak bunlar daha güzel şeyler ve genelde bunları yaparız zaten..

0|0
    0|0
  • valla bizde öyle bir anne var kii...evimizde tv oldugunu hiç bilmem ..aldırtmadıı..babamın kendine ait küçücük bir tv si var:)siyah beyaz...haberlere falan bakıyor..her kanalda çekmiyor tabii..evde bilgisayar var ama müptelası olan yok..

0|0
    0|0
  • Televizyonsuz 'yaşıyorum' zaten.

0|0
    0|0
  • olmaması fikriyle bile 15 dakika yaşayamam.. :)

0|0
    0|0
  • eğer internetim varsa tv'siz yaşayabilirim sanırım

0|0
    0|0
  • internet olsun yeter gerisi onemli degil

0|0
    0|0
  • TV izlemiyorum benim hayatımda zaten yeri yok.

0|0
    0|0
  • yaşıyorum mutluyum.tavsiye diyorum :)

0|0
    0|0
  • televizyonla aram pek iyiy degildir tv siz yasanır tabii ne var:)))

0|0
    0|0
  • yaşayamam.

0|0
    0|0
  • İnsan bi kere alışmış televizyona onsuz olmuyor ..

0|0
    0|0
  • ben bir kaç ay mecbur kalmıştım televizyonsuzluğa.o arada çalışmıyordum evdeydim.sürekli temizlik yapıyordum,sonra el işi yapmaya başladım.dedimki zamanında ananelerimiz neden bu kadar çok çeyiz yapmış belli oluyor:))

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Televizyondan ve televizyondan dünyasından nefret eden bir insan olarak seni tebrik ediyorum. Tvde sevdiğim sadece birkaç isim var. Onların saati oldu mu ordan bakarım, o da düzenli değil.

Kitap okumak bana çok daha fazla şey katıyor.

0|1
    0|0
  • Televizyon izlemeden tabiki durulablir haberleri ve gündemi takip etmeniz yeterlidir bunu zaten bu sıteye gırebılıyorsanız onu da yapalıyorsunuz demektır..

Ama bazı insanlar evde televizyon bulundurmanın günah oldugunu ve aılesınde bundan uzak tuttuklarını gordum! yazık cunku sorun televızyonda degıl zıhnıyettedır...

0|0
    0|0
  • Tv izlemiyorum , bilgisayar olmasa tv ye mahkumuz o ayrı .

1|0
    0|0
  • Yaşayamam... Ps3, xbox 360 (arkadaşlar sağolsun), bir de sinema sistemi varsa; ( 1080 p filmleri em netten, cayır cayır izle...) tadından yenmez... Televizyon sadece abuk programları izlemeye yaramıyor...

1|0
    0|0
  • 4 senedır evınde tv bulundurmuyorsan nasıl vakıt gecırılebılecegını de ıyı bılmen gerekır.Bende tv 'nu bazen reel madrıd macı ıcın kullanırım o kadar.

1|0
    0|0
    • ben biliyorum.ama diğer insanların yöntemlerini merak ettiğim için sordum.

• bilgisayar bulundruyorsun ama?

0|0
    0|0
Yükleniyor...