Arakanı duyan var mı?

arkadaşlar arakan müslümanları için türk gençliği olarak ne yapabiliriz sizce ,dünyayı etkileyebilecek fikirleri olan var mı?

Güncellemeler:
sadece dini inancın için yakılan 1 türk vatandaşı gördünmü sen hiç

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hepimiz katiliz orada ölen her müslümanlar dan bizde sorumluyu nedenmi alışveriş lerimize hiç dikkat etmiyoruz çok basit gibi ama bizim yuzumuzden guclenip müslümanlara karşı gucleniyorlar.

#####

hangi ürünü tuketegimizi bilelim ilk adim bu olsun

######

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• geçen seneydı arakan vakası patladıgında,kendı capımda bırseyler yaptım..bız mısırla ay cekırdegıyle ugrasırken gercek katlıam orada...hem dınımız aynı hem ırkımız,mısıra tapan arakandan dogu turkıstandan bı haber yavsaklar utansın...

1|0
    0|0
  • Büyükler diyorlarki bu konuda; biz bu saatten sonra ne Amerikalılar kadar ileri teknolojiye sahip olabiliriz nede israil kadar iyi silahlara biz ancak onlara meyl etmeyerek onlardan uzak durarak ve en önemlisi islamı yaşayıp yaşayarak onlarla başa çıkabiliriz diyorlar. Tek çare islamı yaşamak ve duâ duâ duâ.

2|0
    0|0
  • Kendi devletimize öncelikle bu konu hakkında bilgilendirmeliyiz. Eğer anlamakta zorluk çekiyorlar devlet yetkililerin onları düşürceksin iktidardan. Ne alakası var demeyin her şeyin bir başlangıcı vardır. Politika, yapılan tarihtir.

Başka alternatif olarak dünya üzerinde ki Türkleri ayaklandırmalıyız ki bu yine olması çok güçdür bastırılacaklardır diğer ülkeler tarafından. Kısacası biraz zor. Tek başına yapılacak bir şey değil tek bildiğimiz o.

1|0
    0|0
  • sadece arakanmı filistin kore çin etiyopya bulgaristen bunlar azılı zalimler ama kıyamet alametlerinin habercisi bunlar kişisel olarak birşey yapmak ne kadar mümkün ben sadece cürmüm kadar kurbanda maddi yardım yollamaya çalışıyorum mehdi aleyhisselamı bekliycez artık

1|0
    0|0
  • müslümanlar örgütlenmeli ümmet için ciddi bir sürec başlıyor .saflar ayrışıyor münafıkla doğru birbirnden ayrışıyor .dertsiz tasasız gamsız bu islam ümmetine gençliğe şaşıyorum dinimize o kadar yabançılaştık ki ellerimiz açıp ümmet için günahlarımz için dua etmekten bile aciziz

1|0
    0|0
  • Yardım derneklerine para gönderilebilir. Zülme lanet okunabilir, beddua edilebilir.Dua edilebilir. Hadi olmadı aranızda cihatçı ruhlu arkadaşlar varsa o bölgeye gönderilip gerilla yapılabilir. Valla ben yapsam yapsam 5 lira para gönderirim kanka. Fazlası çıkmaz. Allah sabır versin ne diyeyim.

1|0
    0|0
  • Sen şimdi böyle dedinye şimdi türücekler hepsi yok şu için napıyodun felan .. Bence dua ve para yardımı yapmamız lazım

1|0
    0|0
  • Allaha dua ederek

1|0
    0|0
  • ali ismail için, abdullah cömert için, ethem sarısülük için, mehmet ayvalıtaş için, berkin elvan için ve ismini sayamadığım bir çok genç türk için ne yaptın da ? arakandaki gençler şimdi aklına geldi cidden merak ve hayretler içindeyim...

0|0
    1|0
    • link

tanıdık geldi mi ?

• yorumsuz ne diyebilrimki ? çaresliğimden değil tartşmk istmyrm

• cidden madımak olayını savun ya da savunma ama inancı için yakılan o aydın insanlar ya da orayı kundaklayanlar hiç geçti mi aklından şimdiye kadar ? tartışmak istmyrm cidden sadece düşüncelerini merak ettim...

• sen dünyayı kurtarmadan önce, bulunduğun ildeki sana uygun siyasi örgütün toplantılarına katıl kafi.

0|0
    0|0
    • tabi tabi zaten siyasi partiler çok iş göryr kendi ülkesni kurtaramayanlar dünyayımı yönlendirecek ?

• bağımsız takılarak kitleleri harekete geçirmek filmlerde oluyor bildiğim kadarıyla. siyasi bir iş yapılacaksa örgütlenerek olur. o örgütün beğenmediğin yanlarını değiştirmeye çalışabilirsin çok istiyorsan (:

• adaşım ömer döngeloğlundan duymuştum sahur vakti programında

0|0
    0|0
  • Dünyayı etkileyebilecek kadar inanabilir misiniz?Gerçekten bunu yapabilir misiniz?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sesimiz az çıkıyor örgütlerin birleşerek birşeyler yapması lazım ve daha çok duyuru ilan olması lazım gerçi görmek istemeyen yine görmüyor mitingde arkamdan geçen teyze amaaan biz evimizde duamızı edelim neme lazıım bomba falan patlatırlar demişti bu kadar duyarsız olmayalım.

1|0
    0|0
  • Canımız yanıyor...

1|0
    0|0
  • Mehter marşı eşliğinde arakan semalarına yürüsek olur bence alem t.rk görsün

0|1
    1|3
Yükleniyor...