Elimi bırakman mühim değil de bir başkası nasıl...

(hala aşık olunulan) eski sevgilinin yeni sevgilisi olduğunu öğrenmek :( cem adrian şarkılarında boğuluyorum şu an .var mı benim gibi bunalan, içinizi dökün arkadaşlar..

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• eski sevgili zaten ,seni bekleyecek degilki. onun sarkilarini cok dinleme ya ,benim keyfim super oldugunda bile cem adriani dinliyorum krize giriyorum sonra :)))

1|0
    0|0
    • ne biliyim ya beraber dinlerdik.acı cekmeye calısıyorum:d:s

• calisma iste :D bende oyle seyler yaparim bazen durduk yere ama ortada bisey yok :))

Erkekler Ne Diyor 4

• Adama koyarrrr daha çok böyle şarkılar keyfine bak hayatın devam ediyor gençsn güzelsin

1|0
    0|0
  • beeeennnnnnnnn :((((((

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • sağ elim sol elimle çıkıyomuş

yıkıldım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen yine şanslısın onun hayatında bir kişi varmış benim sevdiğimin pek çok kişi sonrada ayrılmak için basit erkek yalanı sen benden daha iyilerine layıksın seni aldatıyorum ama daha fazla bu duruma dayanamıyorum gibi klişe sözler ama inanırmıyım asla unut gitsin ben öyle yaptım az önce ayrıldık

1|0
    0|0
    • ofoff kötü bitmiş sizinki de hicbisey söylemeden sebepsiz ayrılsa daha iyiydi :s ama iyi yapmıssın canım bitirmekle bir sürü zamanın bos yere calınmıs zaten iyice yıpranmadan btmis..

• kesinlikle bu sözleri ondan duyduktan sonra gözümden bir damla yaş bile akmadı ama önden önce olur olmaz problemlerde gözümden yaş eksik olmazdı şimdi kafam güzel gönlüm rahat ahım yeter ;)

• Asik oldugum biri var diyor sana.. sonra yokoluyor bir anda. Dusunsene.. sonra ben ogreniyorum ki o kişi biz birlikteyken hic bahsetmedigi aklimin ucundan bile gecmeyen eski sevgilisiymis. Yasanilan hersey bir bir bogazina basiyor.unuttum diyorsun. Dolabini acsan elbiselerin seninle konuşuyor.beni giydiginde boyle demisti hatirladin mi.. sonra birkac mesaj yaziyor ve sana vicdan diyor. Icin daha cok yanardi inan. Insan saygi duyamiyor..

1|0
    0|0
    • eski sevgililerden NEFRET EDİYORUM ! yazdıklarını okurken bile içim yandı.. İlk değilsen son olamıyosun malesef:s yapıcak birsey yok tek sey hiçbirşey yapmamak nasılsa onlarında bitecek aşk sandıkları.saygı duyamamak bir bakıma iyi aslında duygu yok nefret yok unutmayı kolaylastırıyo

• Kendimi iyilestiremiyorum. 3 ay oldu azalmadi bile.cok guzel ve basarili bir kizim.fakat baskasinin ilgisi beni sadece üzüyor. Yeniden kendim olamıyorum. Var mi bunun bir çözümü bilenler ne olur bir yol gostersin

• aynen aynen ya cok tuhaf iki yıldır hic vazgecmedim azalmıyo bu sey.biriyle göz göze gelmek bile aldatıyomus hissi veriyo kadere inanmasam da ondan baskasıyla yapamazsın diye fısıldıyo birileri .offfffff biri bulsun şu çözümü :( ben nefret edeblsem unuturum ama onu da yapamıyorum hala saf saf bekliyorum sıkılıcak döncek bensiz yarım kalır o.. 'annemi sever gibi seviyorum seni onun bıraktıgı boşlugu doldurdun' derdi herkese söylenrmi böyle sözler :/

• ya napsaydı bir ömür senin yasını mı tutsaydı

çok bencilsin biliyorsun dimi!

1|0
    0|0
  • 1.5 ay önce bitti hayatında biri var mıbilmiyorum ama hala aşığım ona onu biliyorum ayrıldığımızdan beri hiç görmedim nasıldır ne yapıyor beni unuttumu hiç bilmiyorum bildiğim tek şey ona hala aşığımmmmm

1|0
    0|0
    • ne onunla ne onsuz:/// biz kendi kendimize kuruyoruz hep kimse yoktur unutamaz hala bana asıktır ama öyle olmuyomuş :(:(:(

• maalesef öyle en azından unutmasa ve sevseydi bir kez arardı napalım bizde unuturuz

• ne zaman bitti niye bitti ?

1|0
    0|0
    • saçma gelicek ama 2 yıl oldu :s normal bir çift degildik normal bir ayrılıgımızda olmadı. kopmadık birbirimizden yine konusuyoduk yani şöyle söyliym ne kadar denesekte birbirimizle yapamadık baskalarıyla da denedik olmadı ama bu sefer gözlerinde gördüm bana oldugu gibi asık ona da kafam cok karısık bu duygular cok tuhaf off.

• :((:( beddua etmeyi sevmem ama her nefes aldığında her kalbi attığında senin yaşadığın acıyı yaşasın ki anlasın görsün asıl bencillik bu . benimse onu sevmem icin ona ihtiyacım yok bu böyleydi böyle de devam edicek kimseler görmeden,bilmeden..

• hepimiz hakkında hayırlısı olsun ya ..

• sen eski sevgilinin yeni sevgilisi oldugunu ögrendin ben ise canimdan cok sevdigim adamin aslinda evli oldugunu ve geri baristigini ögrendim

1|0
    0|0
    • bu hikaye de kime üzülsem bilemedim :( zor..

• evet cok zor Allah kimsenin basina vermesin :( umarim sende en kisa zamanda acindan kurtulursun

Yükleniyor...