Yobaz kelimesinin manasını gerçekten biliyormusunuz?

Yoksa dindar kesime hakaret etmek için mi kullanıyorsunuz!

Asıl yobazlar,yobaz diye isimlendirdikleri kesime tek düşünce yapısıyla bakan insanlar topluluğudur.

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• bizde yobazı öyle hale soktularki ateizmin karşıtı gibi oldu :) güzel yazmışsın tebrikler... en azından belki birileri anlar.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Genelde dindarlara hakaret için kullanılır, bir çok anlamı var, saygısız veya kendi gibi düşünmeyeni kafir sayan veya sorgusuz sualsiz körü körüne bazı olgulara bağlanan demek, yobazlar var mı birçok her yerde, sadece din ile ilgili sınırlandırmışlar bunu, değişiceğini de pek sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • ülkemizde bazı insanlar bunu dindar kesimi aşağılamak için kullnıyoralar ama bunu yaparken kendileri yobazlık yapmış oluyorlar

0|1
    0|0
  • Asıl yobaz kelimesinin manasını bilmeyen senmişsin bakıyorum .

0|2
    0|2
    • senin gibiler gerçek yobazlar bunu herkes biliyor.

• tabi tabi,sen hiç hakaret için kullanmamışsındır eminim.bu ateistler hep hümanist olurlar.Burda laf ebeliği yapmayın,herkes biliyor ki solcular ve komünistler bunu dindar kesime hakaret için kullanıyor.

• Evet 1 kez dahi olsa hakaret kullanmadım çünkü önemli olan karşıdaki herşeyden önce bir insan görüşü önemli değil .

• Yobazın anlamını bilmedden müslümana yobaz diyene yobaz denir.

0|1
    1|0
  • Sıfatından cehalet akardı halbuki

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yobazı da şakirti de aynı sebebden dolayı kullanıyorlar yobazı sen açıklamışsın zaten şakirtte kendini Allah a adayan demek

5* verdim soruna

0|1
    0|0
  • cemaatçiler yani.

0|0
    0|2
  • evet yobazla mürteciyi karıştıranlar var

0|0
    0|0
  • Yobaz benim için geri kafalıdan ibarettir.

0|0
    0|0
  • Merak ettim

Yobaz ne :/

0|0
    0|0
  • Doğru yobaz dindar bir topluma denmez.

Kendinden başka hiç bir düşünce şeklini kabul etmeyenlere denir.

Buda dindarların çoğunda olduğu için yobaz tiplemesi yerinde.

0|1
    0|0
Yükleniyor...