İstanbul'da takıldığınız kafeler mekanlar neresi?

istanbul da hangi kafe de hangi mekanda hangi semtte daha çok takılırsınız?

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Rastgele takılıyorum genel olarak ümraniye - kadıköy ve üsküdar civarlarındayım .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Çamlıcada gözleme yer, ümraniyeye inerdim ordan üsküdara sonra kadıköye ah ulen ah, yedin istanbul ömrümü

0|0
    0|0
  • Gittiğim yerde neresi denk gelirse.. Ama özellikle denize bakıcaksam, Çayı kahvesi hem pahalı hemde dandikte olsa ki serviside boktandır ama sırf manzarası için gidilir.. Dolmabahçe sarayının önünde ki çay bahçesi

0|0
    0|0
  • Belli bir yer yok, zaten bir yerde sabit de değilim, ancak belli markalar var onlara giderim genelde...!

0|0
    0|0
  • çok gittiğim söylenemez ama taksimde piyote

çok gittiğim söylenebilir ama taksimde nevizade akdeniz

çok gittiğim söylenebilir kadiköy de bilmem ne bowling salonu

her yere gidiyoruz işte. tek tek sayamıyorum

0|0
    0|0
    • akdenız bar cafe demı ıckı ıcmek ıcn nasl mkn bzde gtmeyı dsnyrz fytlr falan

• hım tamam cok sagoll:D

• Ankarada yaşıyorum ancak istanbula geldiğimde vazgeçilmezlerim arasında eminönünde balık yemek ve pierre lotti de kahve içmek var :) bideeee çamlıca tepesini çok seviyorum..

0|0
    0|0
  • CAFE EV çok rahat bir mekan mükemmel ötesi süper bir cafe.

0|0
    0|0
  • alipaşada buluşalım

0|0
    0|0
  • Bazen muallim naci caddesi,bazende yol üstünde durduğumuz herhangi bi cafe.Önemli olan sevdiklerimle hoş vakit geçirmek.

0|0
    0|0
  • Martılara simit atabildiğim temiz mekanların hepsini seviyorum.Bağdat caddesi mekanlarıda hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • Maltepe'de Yalı Cafe var ara sıra nargile vs içmeye gitmişimdir arkadaşlarla. Genelde Bostancı-Kadıköy-Göztepe civarlarında takılırım. Avrupa yakasında ise Taksim genelde. Pek öyle kafe kültürüm yoktur nereye kafam eserse hangisi ucuzsa girerim .)

0|0
    0|0
  • karaambar kamyoncular derneği'nde :)) bu hafta cuma günü çok ünlü birini çıkarmayı düşünüyoruz. Mask Party düzenliycez. :) menöde kuru pilav cacık ve + soft drink olarak ayran var :))

0|0
    1|0
  • benim icin mekan takıntım yok ümraniye camlıcam benim bazen taksim kahıthane fin :)

0|0
    0|0
  • Bursa'da yaşıyorum ama istanbula geldiğimde en fazla gittiğim yer çiçek pasajı

0|0
    0|0
  • Karaköy :)

Şaka şaka :)))

0|0
    0|0
  • cevahirin altında serender cafe

0|0
    0|0
  • Bulunduğum semtte takılıyorum ama öyle belli başlı bir cafe yok karışık.

0|0
    0|0
  • beşiktaşda oturuyorum elma cafeyi cok seviyorum ambiyansı güzel cafe pi de ii.

0|0
    0|0
  • boğaz köprüsünde :)) işin şakası bir kere gittim onda da gezemedım bıle .((

0|0
    0|0
  • Acıbadem de cafeler var oralar

Bagdat Caddesin de benzin

Mecidiyekoy u severim

0|0
    0|0
  • Siz nerede takılırsınız gelelim mi?

0|0