En beğendiğiniz kitaplar hangileri?

Okuyup çok beğendiğiniz, etkilendiğiniz kesinlikle tavsiye edebileceğiniz kitaplar nelerdir arkadaşlar, bir tanesini yazar mısınız?

0|0
817

En İyi Erkek Görüşü

• 0|0
    0|0
    • bu tarz kitaplar çok okudum bir ara. bu oda onlar gibi mi acaba? bir bakayım.

• ilk ikisi kişisel kitaplarıdır okumuş olabilirsin ""Şok Doktrini"" başkadır tavsiye ederim , tabi işlediği konulara ilgin varsa ...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• seni gördük aklımıza kitapmı gelir artık.. :/ :S

0|0
    0|0
  • imgesel anlamda çok iyi bir kitaptır taht oyunları serisi başı biraz karmaşık gelebilir ama okudukça içine çeker siz :)

0|0
    0|0
  • bir tane kitap biliyorum ama beyenirmisin ki :/çok derin izler bırakan bir kitap çok hassas bir kitap yazarı da çok yüce.

0|0
    0|0
    • bahsettiğiniz kitabı da okuyoruz efendim.

• senin adına sevindim :) çok güzel öyle değil mi? :) insanın içinde huzur hiç eksik olmuyor.

• Saygın Ersin- Yedi Kartal Efsanesi

1 inci Kitap: Zülfikarın Hükmü

2 nci Kitap: Erbain Fırtınası ( Baskıları Tükendi Bulmak Çok zor )

3 cü Kitap : Ateş Ve Bedel ( Yayımlanmadı )

Birbirinin devamı niteliği olan Türk Fantastik Edebiyatının dünyaya kafa tutar nitelikte olan harika örneklerinden birisidir bu seri. Seriinin 3. Kitabının çıkmasını çok uzun zamandır bekleyenlerin başında geliyorum.

Ve yine aynı Türün Mükemmel bir eseri ; Orkun Uçar - Asi.

0|0
    0|0
  • Ayşe Kulin : Adı Aylin

Jostein Gaarder : Sofi'nin Dünyası

Suzanne Collins : Açlık Oyunları

Stephen King : Tüm kitapları

Elif Şafak : Aşk

Adam Fever : Olasılıksız,Empati

liste uzar gider.. Senin tavsiye edebileceğin birşeyler var mı ?

0|0
    0|0
    • Tabii ki,

Khaled Hosseini- Uçurtma avcısı - Bin muhteşem güneş.

Bu arada tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

• Rica ederim. Bende teşekkür ederim. Elimdekileri bitirir bitirirmez tavsiyelerinizi okuyacağım.

Sofi'nin Dünyası felsefik bir kitap ama anlatım çok güzel. Felsefeden hoşlanmıyor bile olsanız ilginizi çeker. Diğerleri ( Elif Şafak hariç ) bilimkurgu,macera. Olasılıksız ve Açlık Oyunları birer harika. Adı Aylin adlı kitap ise gerçek bir hayat hikayesini anlatıyor. Sıkılmadan okuyacağınıza eminim.

• Bu şekilde çok soruya kitap ismi yazdım da,biride okudum iyiydi ya da kötüydü diyen çıkmadı! laf olsun diye soruluyo...

0|0
    0|0
  • Şeytanın Sağ Eli

0|0
    0|0
    • okumustum bu kitabı, benimde beğendiğim kitaplar arasındadır. tesekkür ederim tavsiyeniz için.

• Önemli değil. Zaten merak edip okuduğum tek kitap.

• Ne aldın, bitmiştir bile :)

0|0
    0|0
  • jack london vahşetin çağrısı :D

0|0
    0|0
  • kitap okumam :D

0|0
    0|1
  • Çok var aslında da.. bu coğrafyada yaşayıp Mesnevi'yi okumadan geçmemek lazım..

0|0
    0|0
  • yaşar nuri öztürk ün tüm kitapları

en baştada hiç bir şekilde yorum katılmamış salt kuran meali...

0|0
    0|0
  • ayse kulın - türkan

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna

0|0
    0|0
  • erich fromm 'yeni bir insan yeni bir toplum'

0|0
    0|0
  • Tabiyat ilimlerini severim

Biomedical Science

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Tavuk Suyuna Çorba'dan çok etkilenmiştim bu ara okuduğum da çok iyi -Beyaz Zambaklar Ülkesinde

0|0
    0|0
  • Boleyn Kızı serisi

0|0
    0|0
    • ismini çok duydum ama okumak kısmet olmadı. teskkür ederim tavsiyeniz için.

• Kitap okumayı seven biri değilim aslında ama 820 sayfayı 3günde bitirdim. Öyle söyliyim

• Sabahattin Ali- Kürk Mantolu Madonna

Jane Austen- Gurur ve Önyargı

Maeve Binchy-Yalnız Kadınlar Sokağı

Peyami Safa- Dokuzuncu Hariciye Koğuşu

0|1
    0|0
  • Kahraman Tazeoğlu kitapları. Canan Tan'da olabilir.

0|0
    0|0
    • Canan Tan'dan baya bir kitap okudum. Kahraman Tazeoğlu'nun kitaplarını merak ediyorum açıkcası. Tesekkür ederim tavsiyeniz için.

• O zaman kesinlikle okumalısın Kahraman Tazeoğlunu.

• eroinle dans. çöl çiceğiii

0|0
    0|0
  • aşkın gücü -richard matheson.beni psikolokluk edecek kadar muhteşem bir kitaptı

0|0
    0|0
    • sizi o kadar etkilediğine göre dikkate alınması gereken bir kitap olmalı, araştıracağım. tesekkür ederim tavsiyeniz için.

• İşaret ve diğer serisi vampirli ve romantik seviyorsan okumanı tavsiye ederim

0|0
    0|1
  • yüreğim seni çok sevdi

canana tan

0|0
    0|0
Yükleniyor...