Bir insanın bilgisayarcı olduğunu nerden anlarsınız?

bilgisayarcılar hangi sitelere giriyolarlar? internette neler yapıyolarlar?bilgisayarcı olduğunu nasıl anlıyorsunuz bir insanın?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• bilgisayarciyim ayağına kız aramaz

Bilgisayarciyim deyip sabah akşam nette olmaz.

Bilgisayarciyim deyip oyun tutkunu olmaz

Bilgisayarciyim deyip face vs yerlerde paylaşımlarla oyunlarla vakit geçirmez

Aksine kendini geliştirir.

Cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bence sen asıl istediğini direkt sor böyle dolandırınca lafı anlaşılmıyor bişi.. durum şöyle mi biri var ve bunun hangi setelere girdiğini merak ediyorsun öğrenmek istiyorsun.. bu adam sanırım sana bilgisayarla ilgili bir iş yaptığını söyledi sende bundan kuşkulanıyorsun öğrenmeye çalışıyorsun.. öylemi :)?

0|0
    0|0
  • her yerde görebilirsin uzaylı değiller sonuçta onlarda normal insanlar gibi sohbet etme oyun sitelerinde gezinirler =)

0|0
    0|0
  • Bilgisayarcı ne demek yaaa?

Teknik destek, satıcı mı ya da mühendisi mi desene ayırsana?

0|0
    0|0
    • teknik destek diyelim

• Bakmadan asla sana şu sıkıntısı olabilir bu sıkıntısı vardır demez. Aaçtığında ne sıkıntısı varsa sana gösterir. Ha bazı belirtiler vardır ama görmek kasayı açmak gerekir. Örneğin görüntü yoksa ekran kartında da sorun olablilr ram lerde de sorun olabilir kabloda da. Fakat açmadan kontrol etmeden doğru teşhis konmaz.

• İlginç bir soru

0|0
    0|0
  • neden soruyorsun ki bunu :D hızlı klavye kullanmasından detaylı açıklamalar yapmasından anlayabilirsin :D ama kazmaysa bunlar yoktur :D

0|0
    0|0
    • dışardan bilgisayarcı gibi duruyomuyum onu merak ediyorum.

• içim ayrı dışım ayrı kanka

• doğrudur :)) bilgisayarcılar genelde zaten sosyal olmadıklarından pek iç dünyalarında sex e yöneliktirler :D bizdensin sende merak etme :D

• bilgisayarcı derken diploması olup hiç bişey bilmeyenler var bide ben gibi 10 sene pc ugraşanlar var kasa tamir ediyosa ne biliyim fotoshop yapabiliyosa her siteden film video indirebiliyosa yaz yazmada çok hızlıysa her programı kullana biliyosa milletin facesini msn patlata biliyosa bişeyler biliyodur :D

0|0
    0|0
  • Yazılımci olduğunu integer ve String kullanırsa donanımci olduğunu pc içindeki malzemelerin isimlerini kullandığında anlarım

0|0
    0|0
  • Bilgisayarcı ise masaüstü ya da bir klasörün içinde bir sürü dosya program vs kesin vardır. (win 7den sonra ) Başlat çubuğu program işareti dolu olur. Ve internet vs. kısayollarını çok iyi bilir

0|0
    0|0
  • hiç ihtiyacım olmadı, bilgisayarla ilgili bir problem olunca internetten araştırıyorum kendim yapıyorum

0|0
    0|0
    • birde bilgisayar çökmüşken baksan internete :D

• :D ahaha zeusss

• Çökmüş pc dert mi hala sistem görüntüsü alırsın recovery yaparsın.

Temiz iso indirirsin istersen linkte veriyim usb veya dvdye çeker kenara koyarsın gerekli olduğunda formatını atarsın bende 35 taneye yakın format dvdsi var.

• bu soruyu sorduğuna göre durmuyorsun kanka :)

0|0
    0|0
  • CPU nedir diye sor cevap verirse bilgisayardan anlıodur :D

0|0
    0|0
  • Sen yazılımcıları soruyorsun anlaşılan..

0|0
    0|0
    • yazılım veya donanım farketmez.en az bir bilgisayar bilimiyle uğraşacak

• bilgisayarcıyım da hiç belli etmiyorum hiç öyle huylarım yok :)

0|0
    0|0
  • Forumlarda imzada pc özellikleri yazanlar bilgisayarcı değildir :D

0|0
    0|0
  • bilgisayar.net sitesine çok takılan bilgisayarcılar boş zamanlarında feyste tavla atmaktadırlar

0|0
    0|0
  • sdnde takılıyordur.

0|0
    0|0
  • töbest. söyle o namıdiyara ben kazma değilim soran :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Otur konuş :) Kafa biraz güzel oluyor programcılar için söylüyorum tabii :))))

0|0
    0|0
  • müneccim olmak gerek sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...