Etkili konuşma ve yazma

Edebiyatçı adayayım güzel deneme yazarım ama istediğim gibi yazamıyorum. İnceden mesaj verme denir öyle ya ya da komik sayılabilecek şeyler yazamıyorum. Ne yapabilirim? Kitap bol bol okuyorum zaten.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence yaşamak güzel yaşayıp yaşadığın şeylerı yazsan ana tema yaşadığın olsa eklemelerle güzel bırseyler cıkabılır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bol bol kitap okumaya ve yazmaya devam etmek.. Zamanla istediğin seviyeye ulaşırsın diye düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • komik olabilmek için kitap okuman gerekmiyor :D komiklik insanda ya olur ya da olmaz demekki sende yok

1|0
    0|0
    • ne yazık ki yok :(

• Hahahahah peki anlaştık hayata biraz da başka tarafından bakacağım ;)

• pekii umarım yardımı olmustur konusmamın :D iyi günler

• devrik cümleler her zaman işe yarar. ama ipin ucunu kaçırmamak gerekir.

1|0
    0|0
    • bunu fark etmeden de olsa yapıyorum :)

• rica ederim, başarılar.

• Teşekkürler :)

• Kitap okumaya devam et zamanla gelişir yazdığın denemelerden örnek atabilir misin?

1|0
    0|0
  • Deneme yazdığını düşünme. Düşündüğünü yazdığını düşün.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• etkili konuşma yazma süreç ister, kendini geliştirmek ister .. ister kızı ister :)

1|0
    0|0
    • Sahiden öyle :))

• kesinlikle , küçükten yazmaya başla taklitçi olmamak lazım ama kötü eser olmadan iyisini de yapmak zordur , hayatı yavaştan yaşamak öğrenmek lazım , yolun açık olsun hoca hanım :)

• denemelerim iyi ama ben twit konusunda filan edebiyatçıyım ama gelin görün ki ince espriler yapamıyorum :) Teşekkür ederim efendim :)))

• karikatür fıkra türü şeyler okumalı komik skeçler ve komedi filmlerine ağırlık vermelisin tabi biraz da sosyalleşmek qerekli

1|0
    0|0
    • Sosyal biriyim ama dediklerini yapmaya çalışıyorum ağrılık vereceğim buna. İstediğim gibi twitler atamıyorum buna yanıyorum :)

Yükleniyor...