Güzel bir çevre yapmak istiyorum neler önerirsiniz?

Merhaba.farklı fakültelerden insanlar tanımak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. daha doğrusu insanlara yaklaşmayı beceremem pek :) Özellikle hukukta okuyan kişilerle arkadaş olmak isterim fakültelerimiz yakın,sizce neler yapmalııyım?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Partilere, eğlencelere, konserlere, seminerlere katıl.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sosyalleşmek istiyor farklı bölümlerden insanlarla tanışmak istiyor ama gizli kullanıcı olarak soru soruyor. hmm enteresan

1|0
    0|0
  • hangi ünidesin sen :)

1|0
    0|0
  • ıstanbul hukuktayım dahabu 2. senem :)

1|0
    0|0
  • öğrenci kulüplerine katılsana kızım :)

1|0
    0|0
  • peyzaj mimarı olabilirsin artık ne okuyorsun onuda bılmıyorum ama kusura bakma

0|0
    0|0
    • diş hekimliği 2.sınıf

• yaşama sevincimi bitirmene ramak kaldı

• emin ol ne yaşama sevincin ne de başka bir şeyin bana bağlı.şakayı geçiyorumda çevre yapmak mantıklı değil iyi bir şeyde değil bence böyle devam et çevresiz kal ne olmuş bırak seni kötüyede götürebilir iyiyede o yüzden yalnız devam et derim eğer çok istiyorsan heralde vardır 2-3 arkdaşın onlarla takıl daha fazlasına gerek yok

Kızlar Ne Diyor 4

• yurtta kalırsan her bölümden tanıdğın olabilir. sonra onların fakülte ortamlarından dolayı çevren genişler.

çok adli vakan var herhalde asdfghj

1|0
    0|0
    • sfdbsjkn yok yahu onların derslerine meraklıyım ben sayısalcıyım ama hukuka ilgim vardı hep.yoksa sicil temiz sjdnmlsş

• Bak biz bu durumda olan arkadaşları direk fakültelerin kantinine yönlendiriyoruz orda birkaç gün takıl zaten millet aaa bu bizim fakülteden değil diye bakış içerisine giriyorlar :D

1|0
    0|0
  • ortak arkadaş bul sosyal ol

1|0
    0|0
  • Önce arkadaşlarının arkadaşlarıyla tanışabilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...