Ingilizce pratiği yapmak istiyorum

Ingilizce pratiği yapmak istiyorum. Kursa gittim su an pratik istiyorum. Yabancı ülkeye gitme ihtimalim yok.Ingilizce dizi izliyorum.Başka Ne yapmalıyım ?

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• ingilizce kitap oku, haber sayfalarında gez, hobinle alakalı yabancı blogları oku (dil kültürün oluşsun), twitter da yabancı kişileri takip et yani güncel olarak ingilizce okuma-yazma yeteneğini geliştir bu önemlidir. konuşma ise yazdıklarını okuyarak olabilir. bir de tell me more setleri vardı zamanında. onlarda yardımcı olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ingilizce konuşabileceğin biriyle muhabbet et.. bunun çok faydası oluyormuş

0|0
    0|0
  • vur kendini eminönüne

0|0
    0|0
  • Interpals.net diye bir site var oradan yazisacak birilerini bulabilirsin. Kiz oldugun icin isin kolay ben bulamadim ama ariyorum hala.

0|0
    1|0
  • omegle nin text kısmına takıl bence.random chat odası.daha sonra ingilizce forumlara takılarak devame edebilirisn :)

0|0
    0|0
  • ben almancamı videolar izliyerek geliştirdim :D şimdi ruscaya merak sardım bakalım :D istersen link veriyim :D haha

0|0
    0|0
  • Hello .. would you like to drink something ?

0|0
    0|0
  • İngilizce kitap oku.

1|0
    0|0
  • chat sitelerinden yabancı kız düşürmeye bak :D

0|0
    0|0
  • dili dile değdircen başka türlü olmazo iş.

0|0
    0|0
  • hi..

.

0|0
    0|0
    • Hey dude (azizim) the girl is mine ( bir şarkı adı aynı zaman da) and i dont like gaybars it smells very bad ( jcachgskajh)

• benimle sohbet edebilirsin örneğin :)

0|0
    0|0
  • Bnle pratîk yap

0|0
    0|0
  • bizim şirkete başla elini sallasan yabancıya çarpıyoo ve ben ingilizceden nefret ediyorum...

0|0
    0|0
  • ben ingiliz asıllı aslı astarı olmayan bir adamım follow me check it now

0|0
    0|0
  • aynı ben yemınlen 2 dızı bıttı hala tık yok grammer tam speakıng yok anasını sataym

0|0
    0|0
  • ingilizce pilavlı sohbetlere katıl. Sultanahmet çevresinde olur herhal. İstanbula da gidemiyorsanız kendi çevrenizde yerel ingilizce pilavlı sohbet düzenleyin böyle kadınlar günü gibi ama ingilizce konuşun.

0|0
    0|0
  • dizilerle konuş!.153 yaşına geldim.Kaç tane turist besledim şu açlık bende de hala geçmedi.Bi de ingiltereye gideyim ingilizler aşağılasın lehçemi filan istiyorum

0|0
    0|0
    • amoun'a şirketimi bırakır giderim :DDD

Kızlar Ne Diyor 10

• Film izlerken,filmin dilide alt yazisida ingilizce olsun,hem duyarak hem okuyarak daha iyi aklinda kalir...Birde ingilizce kitaplar okuyabilirsin...Ingilizcenşu anne derecede bilemem ama cocuk kitabi bile okuyabilirsin,bir dili yeni ögrenmeye baslayan kisi zaten bir cocuk gibidir,0dan baslar dile,ingilizce haberler oku vs.

Ben özel ingilizce dersi veriyorum,ve ögrencilerime tavsiye ettigim yöntemler bunlar...

1|1
    0|0
  • Şarkı dinle ince sözlerini al önüne takip etmeye çalış sonra sözler olmadan. Interpals diye bir site var oradan arkadaş edinip konuşabilirsin

0|0
    0|0
  • link bu şarkı tüm ingilizceye yeter

0|0
    0|0
  • bbc nin sitesini falan incele bilmediğin kelimelere sözlükten bak

aklına gelen cümleleri ingilizceye çevirmeye çalış google translate ten faydalan

yabancı arkadaş edin mesela internetten ingilizce konuşabilceğin mektup arkadaşı bulabilceğin siteler var onlara gir

0|0
    0|0
  • ingilizce sohbet odaları var. ve youtube'da yabancı kanalları takip et.

0|0
    0|0
  • kursun bir faydası oldu mu kursta okuldaki gibimi öğretiyolar yoksa farklı mı

0|0
    0|0
  • faceden falan yabancı arkadaşlar edinebilirsin

0|0
    0|0
  • Omegle kullan. Çok sapık var ama dilini geliştirmek isteyen insanlarla da karşılaşabiliyorsun

0|0
    0|0
  • Şarkıları da anlamaya çalış :)

0|0
    0|0

• İngilizce kitap oku .

0|0
    0|0
Yükleniyor...