Yabancı Dizi İzleyenler İçeri..

Arkadaşlar burda beğendiğiniz yabancı dizileri kategorisini de belirterek paylaşabilir misiniz ? Bakalım yeni güzel diziler varmıymış :)

Güncellemeler:
Benim şuan takip ettiklerim

Teen Wolf,

Game of Thrones,

Arrow,

Grimm,

Hannibal,

Da Vinci Demons,

Heroes,

Dexter,

Fringe,

Spartacus.

En düşük not vereceğim dizi olsun olsun 8/10 olsun o derece kaliteli diziler bazıları güncel bazıları son bulmuş diziler.. Herkese cevapları için teşekkür ederim.. İyi seyirler... (:

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

• dexter- suç,cinayet,aksiyon

family guy-komedi(çizgi dizi)

1|0
    0|0
    • aa bide spartacus vardı demi onu unuttum..:D

• hımm o filmleriide biliyorum ama çok fazla dizi takip etmiyorum yea 1-2 tane..:D

• bazen insanın kafası karışıyo bazen dizi izlemekten kendimize ya da insanlara zaman ayıramıyoruz ama napalım biri tatile girdi mi hepsi giriyo ve ister istemez yeni dizilere başlıyoruz ( ben böyleyim yani :D )

Kızlar Ne Diyor 16

• mentalist (kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi)

kyle xy (2. sezon 15. bölümdeyim biraz sıkmaya başladı ama seni sarabilir ilk sezon mükemmel)

cult

izlemişsindir belki ama how i met your mother'a bir bak derim.belki biraz tarz değiştirmek iyi olur

onun dışında once upon a time :))

0|0
    0|0
    • şuan sıkılmaya başlamadığım ve sevdiğim tarzda kaliteli filmler olduğu için sanırım şimdilik tarz değiştirmem ama işlerde böyle bişey olursa açarım ks yi bakarım ne önermiştiniz diye :) teşekkürler..

• Komedi: The Big Bang Theory, 2 Broke Girls

Fantastik: Teen wolf, The vampire diares, Lost girl

Aksiyon,suç: Covert affairs, White collar

0|0
    0|0
  • aa Supernatural yok burda, doğaüstü seviyorsun belli ki Teen Wolf izliyorsun çünkü bence Supernatural'a başlamalısın yani diziyi o kadar çok seviyorum ki bir karakter ölünce ailemden biri ölmüş gibi ağlıyorum :( ve komedi seviyorsan kesinlikle How i Met Your Mother izle. ama Supernatural'dan da iyi olduğunu düşündüğüm bir dizi var. PRISON BREAK. izlemediysen ilk ona başla.

0|0
    0|0
    • doğa üstü seviyorum aynen öyle supernatural i tavsiyeni dikkate alarak izlicem çok teşekkür ederim :) bu arada prison break ı bitireli epey olmuş aslında sil baştan yapılabilir maksat geceleri vakit geçsin : ))

• Komedi-the big bang theory,how i met your mother,two and a half man,baby Daddy.

Dram,fantastik-the vampire Diaries ,teen wolf.

Gizem-pretty little liars.

0|0
    0|0
  • Sen zaten harika dizileri takip ediyormussun dexter Thewolkink end dean - spartakus star wors - show olarakta ellen show :) harika

0|0
    0|0
    • evet takip ediyorum ama hepsi yaz tatiline girince apışıp kaldım vakit öldüremiyorum geceleri düşün bu siteye de bu yüzden takılmaya başladım : )))

• Polisiye Komedi-White Collar

Komedi-HIMYM

Gençlik-Skins

0|0
    0|0
  • The Walking Dead, True Blood, Teen Wolf, Skins, My Mad Fat Diary, Pretty Little Liars.

0|0
    0|0
  • Supernatural kesinlikle. Komedi istersen Suburgatory izleyebilirsin. Komik ve eğlenceli bir dizi. Her bölüm 10 dk falan. The big Bang Theory kesinlikle öneririm. Favorim finalde. SHAMELESS

0|0
    0|0
  • family guy, komedi

0|0
    0|0
  • Breakin Bad-Heyecan macera

Dexter-aksiyon gerilim

0|0
    0|0
    • Breaking bad nasil heyecan ve macera katagorisinde merak ettim (: heyecan her seyde var.bumeraaang :D

• the l word .wat dı fak ..

1|1
    1|0
  • 2 broke girls - Komedi , aşırı derecede komedi

Aslında cok yeni değil 2-3 yıldır yayında ama kesinlikle izlemelisiniz

0|0
    0|0
  • Orange is the new black ve siberia

0|0
    0|0
  • Spartacus tek geciyorum

0|0
    0|0
  • Game of T,Teen Wolf falan güzel.

0|0
    0|0
  • orphan black izle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• The walking dead (zombi dizisi ama muhteşem bir dizi)- Teen Wolf (kurt adam dizisi)-siberia (para odullu bir yarismaya katilan insanlarin sibiryada baslarina gizemli olaylar geliyor guzel dizi)- Arrow (oliver bir tekne kazasi sonucu adaya duser oldugu dusunulen oliver yillar sonra evine doner ve sehirdeki kotuleri oldurmeye baslar bu dizide cok guzel) merlin (buyu yetenegi olan merlinin kaderi arthurla birlesir ve bundan sonraki hayati arthuru korumakla gecer buyulu film ve dizilerden haz etmem ama muthis bir diziydi) -under the dome (kasabaya inen gizemli bir kubbeyi anlatiyor ve kasabada verilen hayat mucadelesi)-revolution (elektrigin bir anda yok oldugu dunyayi anlatiyor)- ve son olarak 3 tane savas dizisi the Pacific band of Brother unsere mutter unsere vater bunlarin hepsi guzel diziler izle derim :D

0|0
    0|0
  • Game of thrones

0|1
    0|0
  • Mentalist (polisiye)

The Following (polisiye)

Castle(polisiye)

Nikita (polisiye)

Fringe (polisiye)

Bones(polisiye)

CSI: Miami (polisiye) bitti

Supernatural (bilim kurgu)

Modern Family(komedi)

How I Met Your Mother (komedi)

Two and a Half Men (komedi)

.

ve tabiki ...House ;) ( bildiğiniz gibi o da bitti )

0|0
    0|0
  • the walking dead

0|1
    0|0
  • dizi artik yayinlanmiyor ama cok güzel bir dizi, ismi King Of Queens (Komedi).

Yalniz yanilmiyorsam türkce dublaji yok yani mecburen ingilizce izlemeniz gerekir.

0|0
    0|0
  • game of thrones

0|0
    0|0
  • takip ettiklerine Vikings'i de ekle ;)

0|0
    0|0
    • eyvallah bunu reelde öneren bir arkadaşım daha olmuştu dikkate alıcam dostum ;)

• The Big Bang Theory izliyorum komik gibi yeni başladım izlemeye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...