22 yasındayım 17 yaşındaki biriyle kalabilir miyim?

kuzenim 17 yaşında erkek

1 günlüğüne istanbulda kalmamız lazım

kalabilirmiyiz yaşı sorun olurmu otel kayıt işlemeleri benim üzeirme yapılıcak

? lütfen acil cevap verin

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yıldızlı otel olursa sorun olmaz kimsede size neden kalıyorsunuz diytemez. Yataklarıda ayrı olacak dersiniz zaten ya da birleşik olsun kime ne?.

0|0
    0|0
    • gerçekden sorun olmaz mı ? aynı odada kalabiliriz yani ?

• Olmaz tabi ama dediğim gibi 5 yıldızlı otelde sorun olmaz. Kimsede karışmaz. Hatta desenizki sevgiliyiz falan gene karışmazlar. O kadar emin olun tutabilirsiniz. Fakat 5 yıldızlı oteller pahalıdır demedi demeyin. Peki neden tek oda? 3 yıldızlı otelde 2 ayrı oda aynı paraya geliyor. Bak şimdi de ben merak ettim :)))

Erkekler Ne Diyor 16

• Soyadı tutmuyorsa otel kabul etmez , zira her gece saat 24 te müşteri listesi emniyete gönderiliyor. Tek çözüm 2 ayrı tek kişilik oda tutmanız , ama gece kağıt oynamak için birbirinize misafir gitmeniz .

0|0
    0|0
  • Allahım cevaplara bakar mısınız...Gidin kalın.Gece veriliyor evet emniyete verilsin neolcak kı adam mı kaçırdın.Misafırhanelerdekalamazsınız.Turistik otelllerde sorun olmaz

0|0
    0|0
  • otelde kalma amacı ne? peki

0|0
    0|0
  • kuzenin reşit olmadığından belki kabul etmeyebilirler kalacak olanların kimliklerini her şekil istiyorlar kayıt gerekli iki kişi içinde

0|0
    0|0
  • soyadlarınız tutmuyor sorun çıkar

0|0
    0|0
  • Otele bağlı, bazı yerler sorun çıkarıyor ama herhangi bir yasal engel yok. Demek istediğim resepsiyondaki kişiyi ikna ederseniz sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Günlük ev klralayın

0|0
    0|0
  • Gunluk kiralik ev tut daha ucuz ve daha guvenli ve saha konforlu istanbulda her semtte bulabikirsin

0|0
    0|0
  • Biride çıkıp demiyor otelde napıcanız baş başa

0|0
    0|0
  • Aynı oda da kalamazsınız ama ayrı odalarda kalabilirsiniz sanırım.

0|0
    0|0
  • izin veriyorum kala bilirsin :D

0|0
    0|0
  • otele bağlı. olmazsa ayrı odada kalırsınız.

0|0
    0|0
  • erkekle mi kalacaksın ne iş

0|0
    0|2
  • Kudurduk mu :)

0|0
    3|2
  • Sonra yazıcaksın cinsellik bölümüne'' Ay vajişim kirlendi çamaşır suyuyla geçermi ? ''

0|0
    7|2
    • Eksilemeyin len erkekler eksiliyor a.q :D

• bak 3 oldu eksilemeyin :D Eksileyen o.çtur :D

• 1 artı verin lan bari şeref golü :(

• Olmaz ama otel çalışanları falan kötü düşünebilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence kuzenin de olsa bir erkekle aynı odada kalma neden kalmak zorundasın ayrı oda tutun ?

0|0
    0|0
  • hayır olmaz

0|0
    0|0
  • needen acaba

0|0
    0|0
  • içim çook fesat bu soruda nedense.

0|0
    0|0
Yükleniyor...