Pendik hangi semtlere yakın ?

pendik hangi semtlere yakın arkadaşlar ? Soru detayların çok uzun ya da çok kısa!

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Ne bilgisiz insanlar var tuzla kartal yazmış kardesim soruyu iyice okusana bir hangi ilçelere yakın demıyor sonucda kartal tuzla bir ilçe olarak geciyor semt olarakda kaynarca çamçesme kaavakpınar esenler sapan bagları topselvi vb. yerler semtidir pendik in

0|0
    0|0
  • gel her tarafı gezdireyım kartal ve tuzla arasındadır

0|0
    0|0
  • Teknoloji nimetlerinden sadece burasıymış gibi faydalanan arkadaşım pendiği bilmiyosun yakın yerleri nereden bileceksin :) google maps yaz enterla

0|0
    0|0
  • Pendik sokaklarına

0|0
    0|0
  • fenerbahçeye

0|0
    0|0
  • pendik sarıkamış ilçesine çok yakın..

0|0
    0|0
  • Kartal maltepe tuzla kaynarca kurtkoy vs vs

1|0
    0|0
  • Kartal,Maltepe, Tuzla, Kadıköy,Kurtköy,Samandıra, Anadolu yakasında bir çok semte yakın...

0|0
    1|0
  • kaynarca tuzla kartal maltepe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Maltepe kartala yakın. oyş yine yüzüme bir gülümseme geldi oturdu :)) sevgilim kartalda ben maltepede oturuyorum da. buluşalım bari haftaya aşkışımla

0|0
    0|0
    • kaç dk sürüyor maltepe kartal arası ?

• sevgilim kartalın çıkışı pendik girişi tarzı bir yerde oturuyor merkeze uzak yani. ben de Maltepe meydana gittiğimde o minibüsle ortalama yarım saatte burda oluyor. trafiğer bağlı olarak erken ya da geç de olabiliyor tabi o yarım saat. yol açıksa daha kısa sürer. pendiğe mi taşındınız?

• sen nere gidicen? solunda tuzla-gebze,sağında kartal-maltepe.karşısı yalova.arka taraf sultanbeyli.detay veririsen kroki çıkarırız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...