Kültür farkı aşkı etkiler mi?

girdiğim herhangi bir ortamda kızları etkileyemiyorum, bunun nedenin kültürümün , bulunduğum ortamın muhabettine ağır bastığını düşünüyorum, millet der, ümit besen, ben derim pink floyd, millet der kız tavlama tekniği, ben derim kuantum fiziği :D sonra da insanlar bana biraz garip bakarlar. Suç mu yani kültürlü olmak :D?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Kültür farkı aşkı değil, flörtü etkiler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kültürlü olmak icin bilgi sahibi oluyo gibi konusmussun bahsettiğin seyler güzelde bence insan yasadığı her süre icinde kendini gelistirmeli bu ölne dek sürer..

ama kültür farkı askı etkilemez iliskiyi evliliği etkler

0|0
    0|0
  • bilgi paylaşıldıkça güzeldir eyvallahta her bilgi de her ortama uymaz genel bir kültür edin her ortamda farklı konular konuşabileceğin yani ODTÜden bir profesör varsa karşında otur atomun parçacıklarını dünyanın katmanlarını uzay bilimlerini tartış. bakkalcıysa ekonomiden krizden işsizlikten konuşabil. herr ortamın dili farklıdır ayak uydurmalısın.

0|1
    0|0
  • çoooooook etkiler !

0|0
    0|0
  • sende kendi kültüründeki insanlarla dolaş

0|0
    0|0
  • bu arada sen kendini övdun

0|1
    0|0
    • biraz kendini beğenmişlik mevcut bende :) ama sınırlarımı bilirim,

• üstelik senin yabanci muzik dinliyor olman seni daha kulturlu yapmiyor ve ümit besen modasinin gectigini bildiriirim sana

• etkiler bence benden yüksek isterim ama düşük istemem. Senin kızlar tuhafmis;p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• devam et bosver

0|1
    0|0
  • Aşkın dini imanı ırkı kültürü olmaz.

0|0
    0|0
  • Ben de Pink Floyd dinliyorum ama Ümit Besen dinleyen insanlarla da arkadaşlık kurabiliyorum.

0|0
    0|0
  • ortamındaki kızlar salak olabilir boşver benimde ortamımda çok kültürlü insanlar var çok seviliyorlar senin farkına varamamışlar

0|0
    0|0
    • valla insanlar değeri hiç anlamıyolar, tamam eyw belki eksiklerimiz vardır ama, salak sulak insanlarında el üstünde tutulmasıda koyuyo bizim gibi onurlu insanlara...

• sana katılıyorum ortamalrda ne kadar boş konuşan şapşap hareketler yapanlar varsa daha değerli tutuluyor değerli olmak için salak olacağıma,değersiz olur akıllı biri olurum daha iyi boşver

• arkadasım sen sallama onları, dogru yoldasın devam et :)

0|0
    0|0
  • Senin için bu kadar önemliyse, ya ortama uyum sağla, ya da ortam değiştir.

Ve not: Kızlar her tarafından kültür fışkıran, ne bileyim, bilim adamı falan istemiyor. Bu NİTELİKLER onları etkilemez. Oturup yarım saat boyunca hiçbir içeriği olmayan BOŞ bir muhabbet yaparsın, ne bileyim burç muhabbeti mesela, ama kendine güveni sağlam bi adam İMAJI çizersin, o zaman durum tersine döner. Kadın milletinin içgüdülerine kıyasla evrimsel yaşı genç olan BEYNİNE değil, mağara devrinden kalmış 300bin yıllık İLKEL İÇGÜDÜLERİNE hitap edersen onları etkilersin. Mesela, sağlam bir duruş, korkusuz bakışlar, net bir diksiyon, onu ve doğacak muhtemel bebeği gelecekte koruyup besleyebileceğin algısını uyandıran güçlü sağlıklı bir vücut, maddi durumda sorun olmadığını gösteren düzgün bir giyim kuşam ve iş, hayatla mücadele edebilme yeteneğini yansıtan diğer faktörler, hırs, spor, kariyer vs.vs...

0|0
    0|0
Yükleniyor...