4 Gün çalışmayla YGS'de iyi puan almak...

Merhaba arkadaşlar 4-5 gün sonra dershane deneme sınavım var. Yazı full boş geçirmedim ama çıkta çalıştığım söylenemez. 4 gün gibi bir zamanım var. Biliyorum diyeceksiniz ki 4 günle bu iş olsaydı insanlar 1 yılını vermezdi. Fakat şöyle söyleyim 300 alacağıma 330 alabilirim belki bu 4 günlük çalışmayla? Ne önerirsiniz?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Dersane denemesiymiş, niye bu kadar kastın ki. Sınıf mı belirlenecek sınavla? Öyleyse sende bu azim varsa zamanla yükselirsin zaten en iyi sınıfa :) Ya ben final dersanesinin süper grubunun üstünde özel grup vardır ya. Ona seçilmiştim de pek de faydasını göremedim ama yerleştim bir yerlere :) Grup sonuncusu olarak :))

0|0
    0|0
    • Bende final dershanesindeyim. Döneme iyi bir başlangıç yapmak istiyorum. Yan hayal kırıklığına uğramak istemiyorum :( Tek isteğim 280 alacağıma 310 veya 300 alacağıma 330 felan almak :(

• Uğramazsın ya, ben hep en iyi sınıftaydım, bir alt sınıfta olasım geliyordu :) Hatta başta hangi sınıf iyi hangi sınıf kötü söylemiyolar, sonra sonra çakıyosun zaten. Bu işler puana bakmaz ki hem, sıralamaya bakar.

• :) Az da olsa içim rahatladı :) Geçen senede finaldeydim biliyorum o muhabbetide saniyesinde çakmıştım :)

Kızlar Ne Diyor 6

• kendine güven gerisi gelir

0|0
    0|0
    • Hep duyuyorum bu kelimeyi :( Bugüne kadarda hep duydum... Başaranların bir sırrı var gibi geliyor bana sadece :( Onlar kendilerine güvenmek ve çalışmak dışında başka şeylerde yapıyorlar gibi...

• Istersen 2 günde halledersin.Kendine güven yeter :)

0|0
    0|0
  • zekana güvenmen hoş ama 4 günle o kadarı olmaz derim adalet var sonuçta çok umutlanma;)

0|0
    0|0
    • Evet sorudada belirttim zaten. Ama 300 alacağıma neden 330 almayım? olay bu. Adalet varsa bu 4 gününde bir karşılığı olacak elbet ki :) İşte bunu soruyorum aslında bu 4 günde neler yapılabilir :) 10-20 puan daha fazla alsam bu bile moral olur... Derim ki 4 günde bunu yaptım...

• hayırdır sorular sende mi.cevaplarımı ezberliyorsun

0|0
    0|0
  • ya sen boşversene dersanedeki sınavı. sen 6.5 ay esas sınava çalış işte yavaştan

0|0
    0|0
  • daha çok deneme olacak o yüzden kasma yavaş yavaş halletmek en iyisi

0|0
    0|0
    • İlk sonuç önemli derler her zaman. Hayal kırıklığı ile başlamak istemiyorum döneme :( Sorun bu :(

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende çalışıyorum. Çaresizim valla. Nasıl tempoya uyacağımı bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • 4 günde değil 330

329 bile alamazsın :D

0|0
    0|0
    • sıfırdan almaktan bahsetmiyorum :) tahminen 300 e yakın veya o civarlarda puan alırım. Ama 330 nasıl olabilir?

• 4 gün içinde sen 300 ve ona yakın bir puan alırsın öyle mi sen ne içtin öğrenebilir miyim :D

• kardeşim benim zaten aldığım puan o civarlarda. Geçen sene aldığım puanlar öyle zaten. Bunu nasıl 330 yapabilirm benim sorum bu? Senin abuk subuk cevaplarını merak etmiyorum burada. Alırım ya da alamam bu seni ilgilendirmez. Ama 4 günlük emeğin bir karşılığının olacağına eminim gerek artı 5 gerekse artı 10 puan. Her neyse. Benim burada demek istediğim bu. İlla 300 ya da 330 alayım demiyorum zaten... Aldığımın 5-10-15 puan fazlasını alayım diyorum... Zaten minimum 270 max 300 kadar çıkabilirm.

Yükleniyor...