Yemek yemek yemek... özen gösteren bir kişiliğiniz mi var yoksa ne olsa olur mu sizin için?

arkadaşlar konumuz yemek.

yemek sizin için sadece aç kalmamak için karın doyurmak mı?

yoksa farklı tatlar lezzetler almak, yemeği sanat gibi algılayıp mı yiyorsunuz?

veeeeeee en sevdiğiniz yemek ne?

0|0
13|25

En İyi Erkek Görüşü

• Abi şu tv deki gurmelere pek özeniyorum tokken bile yeme ihtiyacı doğuruyor insanda :) Kesinlikle yemek yemenin bir sanat olduğunu düşünüyorum.Her yemek bir sanatçının sanat eseridir biz tüketicilerde o sanatın değerini bilmekle yükümlü insanlarız :)

veeeeee tek aşkım olan link sanat eseri :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• en sevdiğim yemek acılı adana yanında salgam ya da ayran olur salata ezme olursa mangalda pişen her sey lezzetli olurda tavuk kanat mesela yemek tabıkı sanattır lezzetli görünümü önemlidir yemekleri soslarla değişik sekillerlede süslemek gerekli yemek yapmayıda severim 5 yıldız verdim :)

1|0
    0|0
  • Lüks bir hayat yaşayanlar için birbirinden farklı,tatlı ve renkli yemek kültürü vardır. Dolayısıyla statülerde yemek yeme adabı da kendine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak burada ki çoğu ki için yemek birincil bir ihtiyaçtır. Bir sanattan ya da görsellikten uzakta. Tabi bu herkes için geçerli bir kavram değil. :)

0|0
    0|0
  • Özen gösteririm yumurta dahi yapsam...

1|0
    0|0
  • sadece sevdigim seyleri kararinda yemeyi tercih ederim. her zaman olamasada bir gurme var icimde.

1|0
    0|0
  • güzel ve özenle yapılmış yemeğe hiçkimsenin hayır diyeceğini sanmam.en sevdiğim yemek sarma olabilir.

1|0
    0|0
  • içli köfte yi tek geçerim. kimseye eyvallah etmem yemeklerimi yaparım

hiç yemek ayırmam. görsen anlarsın zaten :D

1|0
    0|0
  • Lezzetli bir yemek hoş bir sohbet ve ardından güzel bir sigara ile taçlandırılırsa iddia ediyorum ki sex'ten çok daha fazla bir haz veriyor.

1|0
    0|0
  • Yemek seçiyorum malesef..

Yaşamak için yemek yiyenlerdenim

0|0
    0|0
  • Yemegı sadece karın doyurmak ıcın degıl zevk ıcın yıyenlerdenım. o yuzdendır kı damak tadına guvendıgım kişilerin mekan onerilerini kesınlıkle denerım.ee bıde yemek, yemek ıcın yasayanların sehrı Gazıantepde yasayınca hadı yeme...yemeyıp yanında da yatanlar var tabııkıı :)))

0|0
    0|0
  • link yemeği sanat görenlerin sonu... :) tamam herşeyin tadına bakmak gerekir lakin abartmak olmaz ;) sanatta biryere kadar...

0|0
    0|0
  • Şöyle ki ben bir Güneydoğulu olarak özellikle et yemeklerine çok dikkat ederim. Kebap, lahmacun, köfte vb. yemeklerde çok seçiciyimdir çünkü zaten en iyisini doğuda yemişimdir. Onun dışında tatlı gibi yiyeceklerden baklavaya çok dikkat ederim.

0|0
    0|0
  • yemek yemek zevktir ya :D ama ben yapmak zorunda degilsem...en sevdiğim yemek konusunda seçim yapmak ise cok zor benim için;)

0|0
    0|0
  • vucudumun ihtiyacı olan vitamin mineral neyse onları yerim

0|0
    0|0
  • yeşil fasulye dışındaki bütün yemekleri yerim :) En sevdiğim yemek :D ŞIRDAN

0|0
    0|0
  • Senin özen dediğin yemek seçmek oluyor galiba...

0|0
    0|0
  • etli ekmek tabikide www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
  • ALLAH açlıkla sınamasın bir aç kal yemeyeceğin yemek yok ben soğanlı yemek yemezdim mesela tek bir kez aç kaldım şimdi ALLAH ne verdiyse yiyorum :)

0|0
    0|0
  • Ratatouille bence sen bu animasyon filmini seveceksin. ve cevabım yemeği sanat gibi görüyorum. en sevdiğim yemek pirinç pilavı fırında güveç. salata cacık su. künefe. karışımı bir şey. acıktım ya.

0|0
    0|0
  • Aç kalmamak için, karın doyurmak için tabi, ne olsa yerim (bazı şeyler istisna)

En sevdiğim yemek, pomidor biber badımcan dolması

0|0
    0|0
  • Sanattır. En sevdiğim konusunda çok kararsızım var bir kaç favorim.

0|0
    0|0
  • genellikle doymak için yiom

0|0
    0|0
  • oğan ıspanak bazı et çeşitleri bazı bitki çeşitleri bunları yemem

0|0
    0|0
  • allah ne verdiyse yeriz (:

0|0
    0|0
  • karnı yarık yiceksin)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Özenmeyi severim. Kendime güzel bardaklar tabaklar alırım. En çok sevdiğim yemek hep değişiyor şuan karnıyarık demek istedim.

1|0
    0|0
  • yemek yapmak da yemek yemek de bir sanattır aslında. yeni tatlar keşfetmeyi severim ama malesef çok fazla yemek seçtiğim için bu konuda kültürel anlamda kendimi çok geliştiremiyorum. mayonez yemiyorum en basitinden. mayonezle yapılan hiçbirşeyi yiyemiyorum anlamına geliyor bu. böyle böyle yemediğim şeyler çoğaldıkça da yiyebileceklerimin sayısı azalıyor :)

Etçil bir insanım genelde. En sevdiğim yemek diyebileceğim bir yemek yok ama etle veya kıymayla harmanlanmış şeyleri severim genel olarak. Tavuk, balık, dana, kuzu her türlü girerim :P

En son 10 gün önce yakın bir arkadaşımla çıktığım tatilde meksika restaurantında Floutas diye birşey denedim ve bayıldım. link Meksika usulü tavuk dürüm de diyebiliriz ama malesef yeteri kadar doyurucu değildi zira aperatif olarak sunuluyor zaten :) Böyle de araya sıkıştırırım, yiyin :P:P

1|0
    0|0
    • aynen mayonez ve mayonezle yapılan hiçbirşeyi yemiyorum ama farklı mutfakların tatlarını keşfetmeyi seviyorum.

• Özellikle yemek yediğim zamanlar oluyor yeni lezzetler keşfetmek için.Bazen canım bir şey yemek istemiyor sadece karnımı doyurmak için yemek yiyorum.

En çok karnıyarığı severim.

1|0
    0|0
  • Yemek yemek zevktir karşiiim. Ne sanat ne tırıvırı. Zevk için yenir yemek, hiç bir çikolataya "anacım bunda çok sanat gizli şu zarifliğe inceliğe bakın, yapan firma adeta bir Shakespeare, adeta bir Haldun Dormen" mi diyorsunuz? (bunlar espri tabi şimdi çok bilmiş arkadaşlar çıkıp gurmeliği anlatmasın bana). Ben zevk için yerim, mutlu etsin beni diye yerim. Ordan bir yarım kokoreç çek bakiiim! ;)

1|0
    0|0
  • aç kalırım yine de sevmedigim yemegi yemem. önem gösteririm ben çok da yemek seçerim maalesef

1|0
    0|0
  • allah ne verdiyse yenir bizde akşam nimet seçilirmi...

1|0
    0|0
  • bir büyüğüm demişti ki, zevkle yemek yemelisin, kırıtarak yürümelisin ve iyi dans etmelisin...ancak o zaman tam bir kadın olursun :)

1|0
    0|0
  • aç kalmamak için karın doyurmak

farklı tatlar lezzetler almak, yemeği sanat gibi algılayıp yiyorum bazende

1|0
    0|0
  • farklı lezzetler almak.

1|0
    0|0
  • bazen ihtiyaç için yerim bazen gerçekten lezzet.yemek yapmak ,yemek ayrı bir zevktir ama.

1|0
    0|0
  • Kebap kebap kebap :)))

0|1
    0|0
  • Yemek yemeyi sevmiyorum, meyve sebze ve abur cubur yemeyi seviyorum. BU DURUMDAN NEFRET EDİYORUM, HİÇ İŞTAHIM YOK. SÜREKLİ AÇIM ÖLÜCEM LAN :(( Nasıl kurtulacağımı da bilmiyorum :'(

0|0
    0|0
  • sadece doymak için yerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...