Dünyanın en güzel şehri sizce hangisi?

Arkadaşlar Sizce dünya nin en güzel şehri hangisidir?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• izmir -bodrum. tabii ki insanı ve yaşam tarzı nedeni ile, türkiyedeki geri kalan yerleri at çöpe.

Ama doğal güzellik olarak latin adalarını ada ülkelerini ve yunan adalarını beğenirim.

0|0
    0|0
  • çogu insan İstanbul der şimdi ama İstanbul bence yaşanılacak şehir değil. gezmek eğlenmek açısından tabi ki çok güzel ama yaşamak için değil. ben KOCAELİ diyorum :)

0|0
    0|0
  • izmir gördüğüm en güzel şehir

0|0
    0|0
  • Tek bir şehir ismi söylemek gerçekten mümkün değil

0|0
    0|0
  • Bülbülü altın kafase koymuşlar. Yinede vatanım demiş.

Kuzguna yavrusu Şahin görünürmüş misali. Bende Sakaryanın üstüne tanımam.

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim ama İstanbul dur bence npolyon bile ''düna tek bir ülke olsa başkent İstanbul olur '' demiş

0|0
    0|0
  • tabi memleketim kayseri:D

0|0
    0|0
  • bu soruya doğru cvap verecek cok az insan var bence neden dersen; ülkemizde kaç kişi kaç ülke gördü sanki görenlerde iş için bizi en fazla memleket paklar :)

0|0
    0|0
  • nerede aşık olursam o şehir dünyanın en güzel şehridir bence

0|0
    0|0
  • Hiç süphesizki İstanbul derdim fakat yasancak halde değil o yüzden İzmirr :))))

0|0
    0|0
  • new york bence yabancı diye tepki gösterebilirsiniz ama adamlar yapmış hacıı

0|0
    0|0
  • new york, mugla, İzmir :)

0|0
    0|0
  • paris tabii ki

0|0
    0|0
  • insanın başına ne gelirse ya meraktan ya şeyden esprisini yapan ilk barzo ben olam bariii

0|0
    0|0
  • ortamın ve çevren iyiyse her yer güzeldir.eğer bunlar yoksa her yer boş

0|0
    0|0
  • Muğla, Fethiye Ölüdeniz ve çevresi, yalancı cennet...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tokyo .

0|0
    0|0
  • deniz olan her yer güzeldir

0|1
    0|0
  • xmmmmmmm dushunmem gerek

0|0
    0|0
  • istanbul :D

0|1
    0|0
    • Atatürk, "Hiç şüphesiz dünyanın en güzel şehri Antalya'dır." demiştir. Ama şaşkınpoliklinik, "istanbul:D" demiştir.

• Bu durumda neden İstanbul dediniz? Çelişkili olmanız, muhtemelen şaka amaçlıdır. Ama değilse, bu durumda eminim ne yaptığınızı biliyorsunuzdur.

• "boş ver" cevabı. İlginç. Muhtemelen bazı size özel durumlarınız var. Bu nedenle bu cevabı seçtiniz. Haklısınız. Bu beni ilgilendirmez.

• mekke, medine, istanbul

0|0
    0|0
  • Birbirinden güzel binlerce şehir var :(

0|0
    0|0
  • buda sorumu:) tabiki ANKARA . denizi olmasa da olur . Anıtkabirde yatanın gözleri yeter...

0|0
    0|0
Yükleniyor...