Uzun süre aşktan uzak kalanlar için soruyorum: aşk şarkıları dinleyebiliyor musunuz?

ya da dinlediğinizde bişey hissedebiliyor musunuz? ben şahsen pek bişey hissedemiyorum o yüzden de pek dinleyemiyorum, e sürekli de geçmişteki aşklar da düşünülmez üstünden yıllar geçmiş, hayalinde gelecekteki aşkı canlandırsan nereye kadar? yani kalp katılaşıyor bence bir yerden sonra sonuçta sevmek sevilmek te ihtiyaç... ama bir kızdan hoşlantı duyduğum zamanlarda dönem dönem o zaman aşk şarkıları dinleyebiliyorum en azından boş bardak doluyor... bu durum sizde nasıl oluyor merak ettim...?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• aşıkken bile aşk şarkısı daime dinletir. İnsan olarak üzülmeyi ve duygulanmayı seven varlıklarız

0|1
    0|0
    • aşıkken tabi dinlenir ama öbür türlü tilki dağa küsmüş dağın haberi yok olayına varıyor

• öyle ama mutluluğun garantisi yok ki zaten mutluluk bile sıkıyor insanı

Kızlar Ne Diyor 7

• dinliyorum tabii. hatta olmayan aşkın acısını bile çekiyorum böylede bir cinsim :)

0|1
    0|0
  • evet dinliyorum

0|1
    0|0
  • sarkılar ruh halımızı yansıtır elbete dınlerım

0|1
    0|0
  • dinliyorum neden dinleyemiyim.beni aşık eden karşımdaki insan değil,içimde ki histir.karşımdaki ancak aklıma ve ruhuma yatıyorsa aşık olurum.

0|1
    0|0
  • son zamanlarda aşktan uzağım fakat hala şarkı dinleyip hatta aşk acısı bile çekebiliyorum :D

0|1
    0|0
  • asıl aşk bullet for my valentine'dir..ondan öncede pink floyd vardır

0|1
    0|0
    • orası öyle de insan işte katılaşıyor sertleşiyor bu sefer nefretle doluyorsun çünkü sevecek tutunacak bişeyin olmuyor sonra yalnız kalıyorsun vuruyorsun metalin dibine :)

• platonik aşk en iğrenci zaten uzak durmak lazım...

• valla aşırı duygusal şarkılar dinleyemiyorum üzülüyorum yani şarkı resmen boşa akıyor:)

0|1
    0|0
    • evet çok anlamsız oluyor belli bir süreden sonra kalp gerçekten odun gibi oluyor :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...