Kapat

Ablam beni anlamıyor lo..?

benim gece uyumadan önce bir alışkanlığım var öyle kendi kendime ayaklarımı birbirine sürtüyorum.bundan hoşlanmıyorum aslında zevk falanda almıyorum gıdıklanmıyorum da..sadece sürtme ihityacı hissediyorum.ayrık kalınca ayaklaırm garip oluyorum.ayaklaırmı birbirine sürtüncede ses çıkıyormuş.o seste ablamın uyumasını engelliyormuş..insna biraz anlayışlı olur :(((( insaf! neyse bundan nasıl kurtulurum ne yapayım?

Güncellemeler:
ayaklarım birbirine aşık olmuş olabilir mi? gönül ferman dinlemez yani..

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Yapmamaya dikkat et bir kaç seferden sonra sıkntı olmaz.

0|0
    0|0
  • ayıp ya cidden ne insanlar var şu hayatta

ya bak sabah sabah nasıl sinirlendim

sen şu ablanın telefon numarasını bir versene bana

ona söyleyecek bir çift lafım var !

1|0
    0|0
  • Bir çok sendromu bilirim. Sizin kisi "huzursuz ayaklar sendromu" şuradan bakabilirsiniz. link

0|0
    0|0
    • ne olduğu umrumda değil beni ilgilendiren nasıl geçeceği..ama şimdi bir sn ben hasta oluyorum hasta olduğuma göre ablam bana anlayış göstermek her gün yatağıma kahvaltı getirip bana çorba yapmak zorunda...ver bir elini öpem...:ppp

• Tahmin ettiğim gibi.

• görsem en nasırlı ayak derim herhalde o nasıl ayak yahu sürtmeyle ses mi çıkar :)

ablanı başka odaya gönder, üvey çocuk gibi tavan arasında yer yap ona

0|0
    0|0
  • Bir ilişkide iki sürtük fazla olmaz bu iş.

1|0
    0|0
  • yatakda uğraşacak bişey olmayınca normal sürtmeye devam et

0|0
    0|0
  • ayaklarına kalın yünlü çorap giy ses yapmaz o zman :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• peki siz ne çeşit insanlarsınız küçüklerr :D benim odamda işim varken hanımefendi uyuyacaksa ışık ya da sıcaktan bunalınca pencere açmam yüzünden gecenin köründe saçlı başlı kavga çıkabiliyor her an :D

1|0
    0|0
  • bende rahatsız olurdum açıkcası. Uyumak üzere olan insana herşey batar ve özellikle bunu takıntı yapmışsa o minicik ses dahada büyür kulağında rahatsız eder. Yapmayı ver canım sende ya da eline bir bez al onu sür ayağına

0|0
    0|0
  • Vazgececeksin bu aliskanliktan. Bende nefret ederim

0|0
    0|0
  • aliskanlik iste kurtulmak olmuyor ki

0|0
    0|0
  • Ayaklarını yatağın iki yanına bağla, öyle uyu.

1|0
    0|0
  • doktoro git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...