Bir kitap sorusu soruyor ve kitap önerisi istiyorum...

Aranızda "Senden Önce Ben" isimli JOJO MOYES isimli yazarın eserini ve "Cehennem" isimli DAN BROWN isimli yazarın eserini okuyan var mı? Nasıl bir kitap? Spoiler olmadan yazar mısınız :)

Birde başka kitap önerisi olan var mı?

Kitapçıya gideceğim yarın ve kendimi kaybedip saatlerce orada kalmaktan korkuyorum. O yüzden sizden birkaç kitap önerisi istedim ki elim boş dönmeyeyim :)

Yıldız verirseniz daha çok fikir almış olurum iyi olur, hayır olur ^^

0|1
8|7

En İyi Kız Görüşü

• +5 verdim panpa. bu kitapları okumadım ben. ama kırmızı başlıklı kız ağlıyor diye bir kitap var en son okuduğum onu okuyabilirsiz spoiler vermek gibi olmasın ama çocuklara cinsel istismarı anlatan bir kitaptı. birde serdar yıldızdı sanırım yazarının adı kayıp gül okuyabilirsin. 2.side çıkmış bende onu almak istiyorum şimdi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Senden önce ben adlı romana iki gün oldu başlayıcı tatlı bir anlatım var..sana birde 'kardeşimin hikayesi' adlı kitabı önerirşm

0|0
    0|0
    • Duygusal mıdır? :)

• Seneden önce ben' aşl vardır,ona inanmaktan vazgeçme :) dedim ya sakin yormayan bişi istiosan oku derim..bu bitsin kardeşimin hikayesine başlıcam onu arkadaşım çok şiddetle önerdi:)

• Dan Brown süperdi. .

Grinin Elli tonu da çok etkileyici. Ikincisine başlayacağım tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Duygusal yönden mi süper? Fikirler? Olaylar? Betimleme? :D

• Grinin elli tonu hakkındaki düşüncelerin mi bunlar? :D

• Yüz Yaşında (Camdan Atlayıp Kaybolan Adam)

şahane kitap

bak satın almadan önce birazoku'yabilirsin. hatta bu siteyi incelemden kitap alma birazoku.com/yuz-yasinda-camdan-atlayip-kaybolan-adam

0|0
    0|0
  • Grinin Elli tonu içinde cinsellik olan bir kitap.Ortalık yerde zor okursun :) Eğer okuyan biri varsa dalga konusu olabilirsin.Dikkatli ol:)

0|0
    0|0
    • Hıı :D Otobüste okumak müthiş bir zevk olduğu için ondan biraz uzak durayım o zaman :D

• Dan Brown un kitapları her zaman çok iyidir.Açıkçası o kitabını okumadım.Ama iyi bir yazar.Biraz internettende bilgi alıp kitabı almaya gidebileceğini düşünüyorum.Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • Dan Brown'ın tüm eserlerini kuşkusuz okuyabilirsin. Cehennem de çok iyiydi.

0|0
    0|0
  • Okuyacaksan Olasılıksız ı oku müthiş bir kitap :) Yazarı:Adam FAWER :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• taht oyunlarını okuyun iyidir :)

0|0
    0|0
  • Bende cehennemi aldım daha okumadım ama .. Kafa yorucak akıl karıştırıcak kitaplardan hoşlanıyorsan halamın oğlunun kitaplarından alabilirsin..Güray Süngü / Düş Kesiğini tavsiye ederim ...

0|0
    0|0
    • O kitaptan bir alıntı ^^gün sizin gününüz değil, ama her şeyi kaybetmediğiniz müddetçe kendinize saygınız kalacaktır ve kendinize saygınız kalırsa azabınız büyüyecektir. Her şeyi kaybetmek güzeldir bu yüzden. En dipte acı yoktur.^^

• ted dekker- oyun; bu kitabı tek geçerim :)) ikinci olarak harlan coben- oyunbozan'ı tavsiye ededbilirim :))

0|0
    0|0
  • senden önce ben isimli kitabı okumanı önerebilirim ama cehennem adlı kitap okadar iyi değil...

0|0
    0|0
  • Dan brown kitaplarini gozu kapali alabilirsin. Uslup hep aynidir ama her kitabinda baska bir seye sasirirsin...

0|0
    0|0
  • canan tan - yüreğim seni çok sevdi okuyun mutlaka :)

0|0
    0|0
  • Dan Brown melekler ve seytanlar,cehennem ..zaten bir tek onun kitaplarini okuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...