Ciddi konularla ne kadar ilgilisiniz?

Ciddi derken,vatan-millet-ekonomi-geçim-vs... gibi konulardan bahsediyorum.Yani büyük çoğunluğu etkileyen konular.

Güncellemeler:
soruya aldığımız cevap sayısıylada,ülkenin anası s... milletin umrunda olmayacak yani!

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Burada aldıgın cevaplarla ülkenin insanlarını yargılama. özellikle de bu siteye takılan kişilerin verdiği cevaplarla ASLA! kıl biraz fazla gibi çünkü... siyaset,bilim,ülke sorunları sağolsun başımızdakiler sayesinde en cok arkasından düşünülen konular oldu bu devirde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• daha önemli kişisel bir sorunum yoksa takip ederimsürekli

0|0
    0|0
  • elimden geldiği kadar ilgili olmaya çalışıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayatım makara kukara

0|0
    0|0
  • aç yatıp aç kalkan bir insan, çocuğunun ayağına ayakkabı alamayan birisi için vatan millet ne kadar önemli olabilir ki.

0|0
    0|0
    • dediğin olay zaten geçim sıkıntısına giriyor epey bir ciddi konu.yanlız bu sitede bunu yaşayan pek yok gibi...

• bırak şakayı ben derin devlet meselesi diye biliyodum :)))) ulan nelerle uğraşıoz yaw.Adam karnı aç yatıyosa nete parayı nerden bulacak yaw.

• Hep ilgiliyimdir, reelde de hep bu konuları konuşurum. Kavramların içini boşaltıp ters yüz ediyorlar, doğruyu öğrenmek biraz yorucu oluyor, ama keyifli de

0|0
    0|0
  • hiç umrumda olmaz. fikirlerim var ama insanlığın büyük bir kesimi hazır değil bunlara. spontane yaşamayı öğrendim. dert edinmiyorum

0|0
    0|0
  • s.kmde bile değil koymuşum politikanın ekonominin götüne benim sevdiğim kız benim olmadıktan sonra

0|0
    0|0
  • olayları değerlendirirken kesinlikle birilerinin dediğiyle değil bir kaç kaynaktan araştırıp öğrenerek olaylara yaklaşıyorum zira o kadar kandırmaca yalan ve bilgi kirliliği var ki objektif yaklaşmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...