Cem Yılmazı Cem Yılmaz yapan nedir?

Cok komik bir adan tamam

Zeki

Kültürlü

ama dahası nedir yani?

Benim tanıdıgım cogu zeki ve kültürlü insan espri yapamıyor

Cem Yılmazın fazlası nedir?

Güncellemeler:
Bana diger komedyenleri ornek gostermeyin lütfen :)

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Çok çok iyi bir gözlemleyici. Etrafında olanları analiz edip kafasına yazan ve bunlardan oyunlar çıkaran birisi. Espri yapmak kolay iş değil göründüğü gibi basit de değildir. Söylenene hazır cevap vermek zeka işidir. Cem YILMAZ da olan da zeka dır. Bunu kullanmasını iyi biliyor.

1|0
    0|0
  • bikere adamın ağzına küfür bile yakışıyor.. herkes küfür edebilir ama kimse herkesin küfürüne gülmez..

bir olayı anlatırken yaptığı mimikleri süper ve kendisiyle dalga geçebilecek kadar da fırlama :)

adamda doğuştan gelen bir yetenek var hazır cevap ve verdiği cevaplar gerçekten harika, çok iyi doğaçlama yapıyor..

şu videodaki ''ince'' espriye bakarsan adamın ne kadar iyi olduğunu anlarsın :)

link

2|0
    0|0
  • mimikleri ve vücut dili daha samimi...

1|0
    0|0
  • İyi gözlemci + kendini yetiştirmiş okuduğu bölümler vs ile seyirciyi anlıyor kendini iyi ifade edebiliyor ..

İlk zamanları ile şimdiki arasında dağlar var cidden yetenekli ve kendini çok geliştirdi ..

eğitim şart ..

1|0
    0|0
  • Zeki adam Boğaziçi mezunu. Sıradan türk insanı gibi memur olup, özel sektörde beynini uyusturmak yerine hayallerini gerçeklestirmis. Ve zekasınla da iyi paralar kazanmıs birisi.

Ayrıca tipi, beden dili, gözlemleri, ses tonu vsvs gayet komik.

Millet Ata Demirer demiş. Ata taklitten baska ne bok yapabılıyor ? İzleyin gösterilerini ya şişkologunla ilgili anı anlatır ya müslüm gürses taklidi ya bülent ersoy taklidi

1|0
    0|0
  • Üslubu güzel adamın...

Bir şey anlatırken dinlettiriyor bu üslup.. ses tonu konuşma tarzı..

Aynı olayı başkası anlatsa belki tebessüm bile etmezsiniz..Ama gönlü ile ağzı arasında öyle bir bağlantı var ki adamın "tam" anlatmak istediğini anlatıyor.. yine biz de "tam" da duymak istediğimizi duyuyoruz..

"Everything little little right in the middle".. :)))

1|0
    0|0
  • Cem Yılmaz'ın en fazla olan tarafı çevreyi ve Türk insanını çok güzel gözlemlemesi insanların neye gülüp neyden sıkılacağını bilmesi , yaşamın içinden farkedilmemiş fakat ciddi anlamda belirgin özellikleri bulması.

1|0
    0|0
  • küfürle espriyi iyi harmanlaması

0|0
    0|0
    • ama küfürsüz yaptıgı cok güzel espriler de var ayrıca küfürle espri olayı cogu kısıde basarısız

• gösterilerinde ilk 15 dakika psikolojik şartlandırma ile geçiyor

1|0
    0|0
    • ama ayrı videoları da güldürüyor youtube da kısa kısa olanlar

• pavlovun deneyini incele derim

• arkadasım bana bir seferinde Cem yIlmaz espirisi yaptı ve cem yılmazın oldugunu asta bilmiyordum cok gülmüştüm sonra soyledi yani pavlovun teorisi cem yılmazda tamaen gecerli degil ayrıca bu olay her komedyenim diyende biraz var ya bence

• CMYLMZ olması

1|0
    0|0
  • Anlattığı olaylar ve anılar hemen hemen herkesde olan olaylar. Bazı olaylar olmamış ve bazı olmamış olaylar olmuş gibi anlatılabilir. Ayrıca malzeme bolluğundan ziyade olaya bakış açısı farklı

1|0
    0|0
  • bir hışımla atlamış zamanında sahneye şimid kimse indiremiyor işte :)

1|0
    0|0
  • medya anam medya başka bir b*k değil

1|0
    0|2
  • cem yılmazı cem yılmaz yapan şey adının cem soyadının yılmaz olmasıdır :D

1|0
    0|0
  • Ukalalığını Mizah ile Harika buluşturuyor.

1|0
    0|0
  • Deliliği

1|0
    0|0
  • karşı tarafa aktarmasını çok iyi biliyor.

1|0
    0|0
  • cem yılmaz gerçekten çok başarılı bir komedyen çünkü verdiği örnekler gerçek hayattan ve bize uygun şeyler.çok iyi üzerinde çalışıp seyirciye aktarmasını bilen onları anlayan biri.ben gülüyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Beynini kullanmasını biliyor.

1|0
    0|0
  • Düşündürerek güldürmesi

1|0
    0|0
  • 1-Gönderdiği bilinçaltı mesajları

2-Müstehcen espri kapasitesi

1|0
    0|0
  • Zeki olması

1|0
    0|1
  • tipi komik adamın bir kere :D

1|1
    0|0
  • Cem Yılmaz varya birtanedir.

1|0
    0|0
  • siyah tişörtü..

1|0
    0|0
  • adı ve soyadı~.~

1|0
    0|1
  • medyanın abartısı ya bir fazlalığı yok

1|0
    0|2
    • yok abartı falan degil daha iyisi yok Türkiyede kendisine yaklasan bile olmadı buna ata demirer atalay bilmiyorum soyadı ne falan da dahil

• onu her izleyip güldüğünde adamın hakkını nasıl ödeyeceksin.ya izlemeyeceksin ya da izlersen gülmeyeceksin.bunları yaparsan fazlalığı olduğunu kabul etmiş sayılırsın

• Esprilerine zekan yetmiyor olmasın ?

• hazır cevap o adam heralde.

s.

1|0
    0|0
Yükleniyor...