Stephan King'in Kara Kule serisini okuyan var mı?

Stephan King'in Robert Browning'in "Childe Roland to the Dark Tower Came"(Şövalye Roland Kara Kule'ye Geldi) adlı uzun şiirinden esinlenerek yazdığı Kara Kule serisini okuyan var mı? Okuduysanız en beğendiğiniz kitap hangisiydi? Severleri bilirler 8. kitap Anahtar Deliğinden Sızan Rüzgâr 2012 de çıkacak. link

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Okuduğum en güzel serilerden biri, en sevdiğim kitabı "Büyücü ve Cam Küre". Bu tarz kitaplardan hoşlanıyorsanız önerim "Roger Zelazny - Amber Yıllıkları" Adlı seriyi okumanız. Kara Kule tarzında değil ama etkili ve güzel yazabilen bir yazar.

0|0
    0|0
    • Büyücü ve cam küre bunu ennn iyi cevap yaptı :))) Serinin içinde en sevdiğimdir. Söylediğinizi de en kısa zamanda okurum.

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 9

• 8. kitap için beklemedeyim... 7. kitap olan: The Dark Tower VII: The Dark Tower, favorim...

2|0
    0|0
  • 4. kitapta bıraktım. Sevdiğim bir yazar değil, bir fantastik seri okuyayım diye başladım. Bir yere kadar, sonra çok sıktı. O yazarın bir kitabını daha okumam bu hayatta.

0|0
    0|0
  • en sevdiğim yazar ve en iyi kitaplarından oluşan bir seri kesinlikle okunmalı..

1|0
    0|0
  • Okumadım. Favorim Yeşil Yol.

0|0
    0|0
  • okumaya niyetliyim , sanırım fantastik kurgu tarzında yazdıgı tek serisi diyebiliriz. İlk kitabını bir sene aldım rafta duruyor.

Ya nasip başlayacağım bir gün :)))

0|0
    0|0
  • Henuz okumadim

0|0
    0|0
  • henüz okumadım

0|0
    0|0
  • Okumadım ama internetten bir bakayım.

0|0
    0|0
  • cıxx okumadım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2013te sineması oluyormuş.

1|0
    0|0
  • Stephan King'i sevmek için çok uğraştım. 12 yaşında başladım Kemik Torbası, Hayvan Mezarlığı gibi kitaplarıyla ama nedense ne tarzına ne de kendisine ısınamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...