Evde tekim dunyanin en korkunc filmi oldugu söylenen Evil Dead filminii izlesem mi ?

Korkunc filmlerden korkarim heleki ben surekli tekim izlesemmi acep heyecan gerilim korku bir arada :Dşu ancennet mahallesini izliyorum cokmu korkarim acaba fragmani bile izleyince korkuyordum da :D

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• sana bir film söliyeceğim ama psikolojin bozulursa benden değil tamam mı ?

0|0
    0|0
    • bu arada adını yanlış yazmışım cannibal holocaust olucak :D

• izledim psikolojimi bozmadi ama fenaa igrencti tirsmadim bile birazcik iyyk igrenc filan dedim okadar

Erkekler Ne Diyor 6

• korku filmini çok severim ama korku olacak kanlı falan öyle yok böbreğini koparıyor yok bilmem neyini koparıyor onları sevmem onlar korku filmi değil şöyle cinli yaratıklı filmler olsun

0|0
    0|0
  • yiyosa hodri meydan ^^

0|0
    0|0
  • Kesinlikle izle. Ortam sessiz ve karanlık olsun. O bitince de rec ve rec 2 'yi izle :)

0|0
    0|0
  • gündüz olmaz gece izleeree

0|0
    0|0
  • bu kadar çok korkuyosun tek izleme şu korku filmlerinde klasik korkunca sarılcan biriyle izle :)

0|0
    0|0
  • bi kız arkadaşını çağır beraber izleyin bende gündüz korku gece komedi izlemesine bayılırım

0|0
    0|0
    • gecen hafta öyle yaptim daha basinda kapattik romantik komedi izledikkorkudan

Kızlar Ne Diyor 4

• izleyeceksen hemen yşseş hava kararmadan izle.. en azından etkisi fazla olmaz :)

0|0
    0|0
  • O tür filmler insanın psikolojisini fazlasıyla bozar bence izlmemelisin

0|0
    0|0
    • korkuyorurmda birak korku filmini gerilim filmlerinde katil filmlerinden bile urkerim bir cilginlik aklimdan geciyor ama cesaretsiz kaldim ciktigindan beri hem merak hem izlememek icin cesaretsizlik var :D

• Bende de geçenlerde böyle bir istek olmustu da yol yakinken vazgeçtim o sevdadan.

0|0
    0|0
  • Ben izledim. Konu aslında klasik seytanlı korku filmi ama icindeki gerilim sahneleri epey yuksek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...