Karadeniz turu icin hangi tur acentasini onerirsiniz

arkadaslar dogu karadeniz turuna cikacam hangi tur sirketini onerirsiniz gidenler vardir muhakkak hangisi iyi uygun yardimci olurmusunuz

Güncellemeler:
yok mu bana onerı sunacak bırısı yardımcı olun arkadaslar

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Firma ismi vermek riskli. Ama şunları önerebilirim:

- Mutlaka Ordu, Rize ve Trabzon'da en az 24 saat kalacağın paketleri araştır.

- Destinasyonda nokta olarak mutlaka Sümela, Uzungöl, Ayder, Fırtına Vadisi filan bulunsun.. Hatta seviyorsan Fırtına deresinde rafting ve bölgede helikopter gezisi vs olan turlar al.

- Kalacağınız otelleri ismen öğren ve ön araştırma yap. Bazı oteller keyfi işkenceye çevirebiliyor.

- Tur başlangıcı ve sonu mümkünse uçakla olsun.. Karayoluyla gitmek ve dönmek yorucudur.

- Son dönemin olmazsa olmazı bir gecelik te olsa Gürcistan olsun paketin içinde.. Pasaportsuz, vizesiz ve ilginç bir tecrübe..

Daha önce gitmediysen mükemmel bir deneyim olacaktır senin için..

Şimdiden iyi eğlenceler..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• salturla git ama nerde oturduğunu bilmiyorum senin :D orda bir arkadaşım var yapsın bişyler .d

0|0
    0|0
    • ben trabzondan katilacam tura arkadasiniz yardimci olabilir mi

• bi ara bakalım seni tanımıyorum ama tanıyomuş gibi yap .d yardımcı olur diye tahmin ediyorum. adı bayram. cerenin selamı varmış bana indirim yapcakmışsın de yapmazsa bn sorarım ona .d

Erkekler Ne Diyor 1

• ETS ETS ETS daha yeni geldik ve süper geçti. Verdiğimiz her kuruşa değdi. Gerçi birkaç otel iyi değildi ama geri kalan herşey süperdi.

0|0
    0|0
    • fiyat neydi?

• iki kişi toplam 1379tl sadece öğle yemekleri,öğle yemeklerinde ki içkiler ev içecekler fiyarata dahil değildi. Kahvaltı ve akşam yemekleri ücrete tabi. Biz samsundan başladık, ordu,rize,trabzon,gümüşhane ve en son artvinden geçip gürcistanın batum şehrine kadar gittik.

Gezdiğimiz yerler ; bandırma vapuru,samsun müzesi, samsun Atatürk anıtı,Terme,trabzon ayasofya cami,Atatürk köşkü,Sümela manastırı,ayder yaylası,gelin tülü şelalesi,palovit şelalesi,çinciva köprüsü,fırtına deresi,zilkale ve batum

Yükleniyor...