Hangi ülkenin erkeklerini beğeniyorsunuz?

italyanlar mı, ruslar mı, türkler mi, araplar mı, zenciler mi, japonlar mı, bulgarlar mı, ingilizler mi, fransızlar mı, amerikalılar mı, brezilyalılar mı,...vs

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• İskandinav erkeklerini beğeniyorum,İsveçte 15 yıl yaşadım erkekleri gerçekten çok yakışıklı ve kibarlar bir çoğu kibar yani genelleme yapmayayım :) İtalyanları da beğeniyorum.

2|0
    1|1
  • tabiki de türk erkeklerini

1|2
    1|0
  • türk erkekleri.

1|2
    1|0
  • brezilyalı erkeler

0|0
    0|0
  • İtalyanlar ve İskandinavlar.

2|0
    0|0
  • Türk erkekleri Can'dır <3

0|2
    1|0
  • Türk ve İtalyan.

0|0
    0|0
  • İtalyan erkeklerini beğniyorum çok .

1|0
    1|1
  • ispanyollar favori:)

0|0
    0|0
  • Balkan erkekler

Avustralya,Amerikada

0|0
    0|0
  • ingiliz ve fransiz ..asil geliyorlar bana. kont soylu bir ingilizle evlenmek isterdim

1|1
    2|2
  • türk erkekleri, Besiktaslı olanları:)

1|2
    1|1
  • Türk ve arap erkeği gördüm Türk erkeğini tercih ederim. diğer erkekler hakkında yorum yapamayacağım.

s.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Brezilyalılar çok kafa dengidirler, dindardırlar. İskandinavlar dürüsttürler, uyumludurlar. İspanyollar tembel ama çok sevişgendirler.

1|0
    0|0
  • italyan erkekleride kadınlarıda iyidir. sahsen benim dunyada en beğendiğim tek kişi monica belluci onun kadar guzel ve sexi bir kadın daha görmedim.

2|0
    0|0
    • ama çok konuşurlar. durmaksızın konuşurlar. arada nefes alıp es verirler sonra tekrar konuşurlar. ama herşeyin sonuna -e koymuyorlar mı bayılıyorum.

• ben kişiliklerini bilmiyorum ama erkekleri gayet yakısılkı kadınlarıda cok guzel ve sexiler.

• Biz burdayız kızlar biz varken yapmayın bari :P

0|0
    0|0
  • Kendimden başka erkeği beğenmiyorum

0|0
    1|0
Yükleniyor...