Rumca bilmek fayda sağlar mı

Evet direk konuta girecem kıvırmadan üniya baslıcam bu sene bu dilin bana bir katkısı olur mu her manada işte.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dünya denizlerindeki ticari gemilerin yarısının bandırası cayman adaları , diğer yarısının da yunanistandır. Yani bol miktarda yunan armatörün , türkiyedeki şubesine kolay girersin veya gemi erzak tedarike dalarsın , hayatını kurtarır bu dil .

Tabi ek olarak denizciliği de ara zamanlarda adamakıllı ogrenip , hatta bir denizadamı sertifikası ya da kaptan veya süvari ehliyeti de alırsan , herşey cuk oturur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Deli misin?! Japonca veya Cince ogren mutlaka.

0|1
    0|1
  • Fransızca tavsiye ederim bir süre gitmiştim seneye tekrar başlamayı planlıyorum hem kızlarda bayılır hemde her dilin faydası vardır eğer çok yararlı bişey istiyorsan Almanca rusça

0|0
    0|0
    • Bu dil kendim öğrenmedim ki bizim bolgede konusulur rumca yani isteyerek ogrenmedım

• mit'te çalışmak istersen kadrosu var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Amacın kız tavlamak ise birincil olarak ingilizce, ikincil rusça, son olarak almanca. Diyorsan para kazanmak istiyorum bildiğim dil ile o zaman sıralama yine değişmez yalnızca üçüncü sıraya arapça veya çince gelebilir saygılar...

0|0
    0|0
    • Yok o sadece bir soruydu ben bu dili doğuştan ogrendim kız için değil sadece neye yarar merak ediyorum

• İşine göre değişir. Özel olarak her işte sağladığı bir fayda yok, Yunanistan bağlantılı bir firmada işine yarayabilir. Ya da turist rehberliği gibi işlerde, Türk turistlere Yunanistan'da tur verme gibisinden.

0|0
    0|0
  • atilla thasos best greek singer

0|0
    0|0
  • rumca biliyormusun yoksa öğrenecekmisin ?

0|0
    0|0
  • İngilizce de çok iyiysen 3.dil olarak güzel bir başlangıç olur ama İngilizce daha önemli

0|0
    0|0
  • Yunan adalarında işine yarar..

Biliyorsun asılacaksan ingiliz ipiyle basılacaksan rum kızıyla..

0|0
    0|0
  • rumca bilenlerle konuşursan fayda sağlar. her manada

0|0
    0|0
  • sağlar elbette.

0|0
    0|0
  • latein zertifikat alip tip okuyorlar Almanyada , baska bir b..ka yaramaz..

0|0
    0|0
  • +1 dil hiç dil bilmeyene kıyasla her zaman avantajdır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...