Isveççe nasıl öğrenebilirim ?

arkadaşlar ben ingilizce biliyorum ve isveçte okumak istiyorum her ne kadar ingilizce seviyem olsada orda isveççe konuşmadığım sürece hep bir turist gözüyle kalacağım onun için nasıl isveççe öğrenebilirim yakınlarda kursunu veren bir yer yok internetten ingilizceden- isveççeye öğrenebiirim ama kaynak bulamadım adam gibi :(

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Avrupa ülkelerinde zaten cok sayida turist yahut da yabanci var orada yasayan.Dili bilmeniz yahut da bilmemeniz cok falza bir seyi degistirmeyecektir bence.Zira Isvec'te neredeyse halkin tümü Ingilizce biliyor.Ayrica onlar Ingilizce pratik yapmaya da bayiliyorlar.Sizinle seve seve Ingilizce konusur herkes.Ben de bulundum orada,biliyorum bu yüzden.

Kaldi ki gideceginiz okulda zaten size Isvecce ögretmek icin talebiniz karsiliginda imkan saglayacaklardir.Oluyor hafta icinde birkac saatlik kurslar.

Ögrenmenizde fayda var elbette...Dil ögrenmek güzel fakat caninizi sikacaginiz bir durum yok bence.Ingilizce biliyorsaniz hicbir sorun yasamayacaksinizdir.

0|0
    0|0
    • Ayrica burada güzel ceviri yapabilirsiniz, link

üstteki kutucuga Türkce yazip Isvecce cevirisini görebilirsiniz alttaki kutucukta.

Fakat öncesinde Turkiska till Svenska secenegini secmelisiniz.Översatte tiklar cevirirsiniz.

• Size cevap yaziyorum fakat iletilmiyor malesef.Mesaj bölümünüz arkadasiniz olmayanlara kapali.

Sayet acarsaniz sizi bir nebze bilgilendirebilirim beyefendi.

• açtım şimdi oldu

Kızlar Ne Diyor 1

• Telefonlarda güzel uygulamalar oluyo duolingo vardı örneğin ama ondan isveçce yok malesef :( Bi bak yinede

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Şunu bir araştır: link

0|0
    0|0
    • hocam naptın 300 'ya özel hoca tutar istanbuldan buraya getirtirim ben :D

• link

Aradığın şey bu

0|0
    0|0
    • link direk buna tıkla istersen

• tekirdağ ? :D

• Bişey çıkmadı üzgünüm..

• daha once ben dil ogrenimi hakkinda bir konu acmistim fakat kaldirilmisti, smdi tekrar ayni linki yazmak istemiyorum ekleyin beni yardimci olmaya calisim

0|0
    0|0
Yükleniyor...