Muhafazakar mıyım ben?

1 sigara kullanmıyom

2 içki içmiyom

3 Kızlarla bol miktarda konusuyom ama tavlayamıom

4 Cumadan cumaya arada da namaz kılıyom

5 Rock soul alternative clasik musizk dinliom

6 Rteye oy atıom

7 Ama bence herkes istediğini yapabilsin yani başkasının özgürlğüne mudahale etmedilkçe

8 içimden bir ses olm para var sende git alemn yap karı kız içki falan diyo

9 Diğeri de diyor ki oğlum mal mısın git iş kur girişimci ol hanım hanımcık bir kız bul boş ver gerisi yalan

10 benim canım sıkılıyo ya

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• boşsun hacı. boş...

0|2
    2|0
    • Nasıl boş?

Bu da marjinal olmayıversin.. Olmuyo mu?

• ne demek istiyosun derdim yok mu yani net konus

• gayet net cevap. daha fazla açıklama yapmak zorunda değilim.

Kızlar Ne Diyor 8

• hiç bişey değil işte sıradan bi insansın bende zıt iki şeyi aynı anda sevip zevk alabiliyorum hayko cepkin ardından bülent ersoy dinleyebiliyorum sen enerjini yardım kuruluşlarına aktar git greenpeace e falan üye ol

0|0
    0|0
  • Abicim sigara kullanmıyosun güzelll.İçmi içmiyosun enfesss.Kızlarla konuşup tavlayamamayı sorun etmen itici.Namaz kılman mükemmelDinlediğin müzik hiç önemli değil.Özgürlüklere saygı duyman da iyi.Ancak paranı karıya mı işe mi yatırsam derdin çok ama çok saçma:))2 dklık zevk için para çöpe atılır mı yavrum.Madem şanslısın paran var.Git işini kur.Zaten paran olunca hatunlar etrafınsa fır döner.Sen de efendi uslu bi tanesini seçer evlenirsin.Kasma kendini yavv...

1|0
    0|0
  • Canın sıkılmış o kesin de laflarını beğenmedim. muhafazakar olmayanlar karı kızla alem mi yapıyor? içki içki deyip durmuşsun içki içen insanlar kötü mü oluyor? ne yapmaya çalışıyorsun bilmem ama önce yanlış fikirlerinden ve önyargılarından kurtul ;)

1|1
    0|0
  • bu sorularla eğleniyor musun bari :)

0|0
    0|0
  • muhafazakarlara hakaret ettin şimdi sen

0|0
    0|0
  • 9. yazdığın süper olmuş onu uygula bence...

0|0
    0|0
  • 1 site ahalisini kekliyomuşsun gibi geldi

2 can sıkıntısı iyidir devam et

3 hadi çocuğum sen başkalarını kekle

0|1
    0|0
  • Kitap oku. Tüm muhafazakarlığını alır dostum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla muhafazakarlığı bilmem ama sadece RTE ye oy attığın için ne olduğun belli derim...

1|0
    0|0
  • Havalardandır. 1 ay sonra festivaller başlıyor. bütün konserlere git takıl.

0|0
    0|0
  • Türkçe'yi düzgün kullanmayı öğrenmeyi de maddelerin arasına eklemelisin bence. Hatta birinci sıraya koy. Bence.

1|2
    0|0
  • Sen bir muhafazakarsın. Bunu duymak hoşuna gidiyormu onu bilmiyorum . Bak eğer hoşuna gitmiyorsa değilsin.

1|0
    0|0
  • az onceki soru da senin belli ki... hadi cocugum doktora...

2|0
    0|0
  • çokdüşündüm, ne diyosun abiye şimdi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...