Diksiyonunuz nasıl ? ses tonunuz güzel mi ?

Geçen biri soruyor benim diskiyonum nasıl diye :) ben spikerlik yapan ,radyo ve televizyonlarda maç analatmış ve çeşitli programlar sunan biriyim aynı zamanda .bu alanlarda ilgisi olanlarla tanışmak konuşmak isterim . evet soru belli kendinizi nasıl değerlendiriyorsunuz ve önem verirmisiniz bu konuya

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

• Ses tonum ve diksiyonum çok iyi. Ama az biraz pelteklik sorunum var.

S ve Z ler tıslayarak ya da ıslık gibi çıkıyor bazen.

Kalemle konuş dedi oyuncu bir arkadaşım, bir iki kez denedim ama üzerine düşmedim.

Sizce olumlu anlamda etkisi olur mu? Ya da başka ne önerirsiniz?

0|0
    0|0
    • sımdı bende dıyecegım basımda kıtap tasıyorum falan,gerek yok bu saatde carpılmaya:)))

• hımm.. tekerlemelere iyi dönüyor dilim ama s li z li denememiştim hiç. Araştırayım o zaman ..Teşekkür ederim..

• rica ederim efendim .esen kalın

Kızlar Ne Diyor 14

• Normal konuşabiliyorum işte.

0|0
    0|0
  • Güzelmiş öyle derler.

0|0
    0|0
  • Diksiyonum iyidir ama sesim kötü.

0|0
    0|0
  • dıksıyonumu gelıstırmeye calısıyorum.

Ses tonumu da begenırler bazı sıır dınletısı gıbı programlarda sıır sarkı ılahı gıbı seyler soylemıslıgım var.

Ayrıca yerı gogu ınleten gur bır sesım var kı, calıstıgım hastanede bashekım bıle uyarmıstı :)

0|0
    0|0
  • evet düzgündür. ses tonumun güzel olduğunu söylerler

0|0
    0|0
  • cok hizli konusurum. genelde ne dedigim anlamsilmaz. sanirim harfleride yutuyomusum.

0|0
    0|0
    • sesiminde tonunu kestiremiyorum. kafa sesimle konuşuyormusumn. ne erkek gibi nede kadin gibi. telefonda konjsmaktan nefret ederim o yuzden. travesti gibi cikar sesim.

• Berbat olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • diksiyon sorunum yok ama bir kayıttan sesimi dinlediğimde ben susayım hiç konuşmıyım diyorum :) ama yabancı şarkılarda nedense daha iyi çıkıyo sesim .D

0|0
    0|0
  • Diksiyonum keke, ses tonum kargiş.

0|1
    0|0
  • Ses tonumu begenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Genelde begenirler ses tonumu ama şarkı söyleyince kötü oluyor sankim :D

0|0
    0|0
  • diksiyonum iyi ses tonum fena değil

0|0
    0|0
  • Diksiyonum gayet iyi ama ses tonum erkek gibi herkes diyo bu tipten bu ses nasil cikiyo diye gecengun su ismarladim otomatikten kimo

diyorum adam Su getirdim abi dedi ben sustum asdfgfff

1|0
    0|0
    • Oha harbi mi:=) çok güldüm:=)

• Hahaha:=) bence bir doktora görün seni bas sesten belki sopranoya falan alabilirler:P

• ya yok duzeldi biraz eskisi gibi degil

• beğenmiyorum.

s.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben kendı sesımı teybe kaydettım türkü çığırırken,bır ses bu kadarmı rezıl olur !bir insan daha ne kadar kepaze olabılır dıye kasedı kaybettım kımse bulamıyor:)

1|0
    0|0
  • Ses tonumla bayıltırım:/

1|0
    0|0
  • TRT'de yetişmiş birinden 2 ay boyunca diksiyon dersi aldım ve kızlar genelde ses tonumu çok beğeniyor:=)

0|0
    0|0
    • ne güzel .olacak değil olucak gibi kuralları bilirsin :)

• Zaten 1 aydır İstanbul dışındayım burada konuşmam iyice bozuldu:=) dönmem lazım istanbula acilen:=)

• erzuurmda olsan ne yaparsın.neydirsen,an diya,amburda vb :)

• mesleğim gereği telefon ile çok konuşuyorum .. birebirde veya telefonda çok övgü aldım . diksiyonum iyi ses rengim güzelmiş ... haluk bilginerin sesine benzetiyor duyanlar

0|0
    0|0
  • özgüvenime göre değişiyor, çekingen olduğum zamanlarda boomcu onur gibi konuşuyorum :) öz güvenim tavan olduğunda rutkay aziz gibi oluyorum, merak ettim hangi kanalda, programda spikerlik yapıyosun

0|0
    0|0
    • şimdi psk danışmanlık yapıyorum ,özel programlar olursa sunuculuk yapıyorum.dinamik radyoda çalıştım.starda maç anlattım .teleon zamanında :)

• Herkes öyle söylüyor ama ben ses tonumu abartıldığı gibi hoş bulmuyorum.Diksiyonum da vardır evet eski bir call center çalışanı olarak.

0|0
    0|0
  • bu konuda güvenim çok aşırııı ...

0|0
    0|0
  • Bir çok kişi sesini sevmez moncher alışamaz yani, aynı şekilde . Ama diskiyonum iyidir.

0|0
    0|0
  • Mesleğim.

..

0|0
    0|0
  • diksiyonumla bir kızı kendime aşık ettirim bile.

0|0
    1|0
Yükleniyor...