Birileri benim üstüme film-dizi falan atsın...

Sıkıntıdan patlıyorum artık. Tüm izlediğim diziler ya sezon finali ya da final oldu.İzlediklerim şunlar;

The Vampire Diares

Pretty Little Liars

How I Met Your Mother

Hart Of Dixie

The Carrie Diares

Arrow

Gossip Girl(yarım kaldı beğenmedim)

Merlin

Mad Men

Revolution

Sex and the city ..vs hatırladıklarım bunlar Dexter, The Walking Dead birkaç bölüm izledim o tarz pek sevmiyorum.Asya dizileri de izlerim.

Filmleri sayamayacağım ama komedi,aşk,macera,fantastik,bilim-kurgu önerirseniz sevinirim... :)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Lost diyorum susuyorum gidiyorum...

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 3

• Teen wolf teen wolf ! Çok güzel daha ilk bölümde sardı beni. Komedi istiyorsan da the big bang theory yi öneririm sheldon a bayılcaksın =D bir kaç tane de Kore dizisi söyliyim: playful kiss , boys over flowers , personal taste. Ama teen wolf a başla önce bence şimdi ben 3. Sezondayım haftaya son sonra ocağa kadar sezon arası var meraktan çatlıycam

0|0
    1|0
    • kore dizisi o söylediklerini izleyeli çok oldu big ,city hunter ,marry me marry, youre beautiful, coffe prince,dream high ,love rain,secret garden,nice guy.. vs öneririm

• Coffee prince, dream high,city hunter,Love rain bir de secret gardenı da izledim You're Beautiful güzel diyorlardı ona başlıyım bari. Sende tw izle kesin

• evet ona baslıycam 24 birde prison break bunları izliycem

• Gossip Girl'i beğenmediysen sana dizi falan önermem :(

0|0
    1|0
  • nerde ergenus diziler var onlara sarmışsın bu tarz bilmiyorum

0|0
    1|0
    • millet önerdikçe izledim maksat zaman geçsin..

varsa komedi falan bildiğin öner film falan .

Yükleniyor...