Ksde birinden hoşlanıyorum napmalıyım?

sanki ruh ikizim diyorum, kaybetmeyim diyorum ama sonuçta da sanal bir siteden tanışmaya inanmıyorum gerçi ona bir istisna yaparım :) ee kızlar hepiniz kendinizmişsiniz gibi ki biriniz öyle zaten, ne yapmam gerektiğini burdan tanışmaya nasıl baktığınızı yazar mısınız? çekiniyorum da biraz.

Güncellemeler:
siz mesela burdan birinden hoşlanabilir misiniz yoksa çok mu katısınız ona gçre ilerlemeyi düşünüyorum

0|0
21|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Çekinecek bir şey yok selam de ,merhaba de ,nasılsın falan derken bir süre o şekilde devam et sonra da baktın iyi gidiyor söylersin :)

0|0
    0|1
  • Sevişin gençler.

0|1
    1|0
  • ben biliyodum başımıza gelecekleri. çok takılıyoruz hurda kafada buraya çalışıyo :D

taşınşalım mı deme bak 1.kural tanışası varsada hayır dicektir.

direk nbr nasılsın die gir konuşmaya fazla sıkma face adresi falan almaya çalış muhabbet sararsa konuşursunuz ztn yavaş yavaş

0|0
    0|1
  • Söyle ona ne bekliyorsun

0|0
    0|0
    • o söylemez mi mesel hoşlansa, illa ben mi söylesem

• bir kızdan bunu bekleme hoşlansada pek söyleyeceğini sanmıyorum yani ben söylemezdim olsam adımı sen atmalısın .

• Konuş o zaman bize neden söylüyorsun ki.

Çekinme kızlar cesur erkeklerden hoşlanır.

0|0
    0|1
    • o tanıdıktan sonrası için, çekinmeden konuşsam şimdi sapık old. da düşünebilir

• bu sorumu kaldırmanı rica edebilir miyim, soru kaldırılınca hesap filan kapatılmıyosa tabi.

• Ekle konuş

0|1
    1|0
  • Sanaldan bırıyle sevgılı olma fıkrı cok sacma bana gore tabı acık acık soyle konus gızlıdende cık :) belkı oda senden hoslanıyordur

0|0
    0|1
  • kız arkadaşın mı peki? samimiyseniz biraz agız yokla olmadı açık açık konuş söyle.hoşlanmak suç değil sonuçta.gizlidende çık görsün seni :)

0|0
    0|1
  • Ruh ikizim diyebilmen icin sadece burada tanimis olman yetmez.sadece kendini ona çok yakin gorutorsyndur.belji tanıdıkça fikrin değişecek. Gözünde çok büyütme.

0|0
    0|0
    • sanki demiştim zaten, tanıyım değişirse değişsin yine fikrim, çok büyütmüyorum ama çok istiyorum

• Seviyorsan git konuş bence :D şaka maka hoşlandıysan soyle ne kaybedersin ki en fazla reddedilebilirsin ama denemiş olursun

0|0
    0|0
  • çekinme bence

0|1
    0|0
  • burdan birinden hoşlansam bile gidip buluşmam..

0|0
    0|1
    • ben de aynı düşünüyorum bir yandan ama o da öyle düşüncek normal olan bu, sıkıntımda biraz da o zaten

• güncellemene cevap olarak, burdan birinden hoşlanabilirim, kendimi ona yakın hissedebilirim ama aşık olamam görmediğim birine..

• Dedikodu soruları bile eğlenceli değil artık yeminle.

0|0
    0|0
  • Kız kim ki? Bence gizliden çık da anlasın.

0|0
    0|0
  • hiçbirşeyy

0|0
    0|0
    • şimdilik fazlasını yapmadım zaten

• Hayrlı olsun.. Ekim de cifte dügün yapalm.. <3

0|0
    0|1
  • Eğer gerçekten samimiysen duygu ve düşüncelerinde, bunu ona direk söylemelisin bence.

0|0
    0|1
    • direk söylesem kim kabul eder ki, burdan birine güvenilir mi dese haklı

• Bana isim ver aranızı yaparım. Özelden mesaj at.

0|0
    1|0
    • neden inanayım sana.

• onlar neymiş yahu bizim gibi reklamı bulamaz bir kere.

• bu sorumu kaldırmanı rica edebilir miyim, soru kaldırılınca hesap filan kapatılmıyosa tabi.

• Nick ver.

0|0
    0|1
    • yok canım burdan böyle seviyosa da olmaz sanki

• Merak ettik.

• bende seni seviyorum bitanem <3

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• yaz özel mesajı bitir işi

0|0
    0|0
  • Yahu bana geçtim aşkı sevgiyi sempatiyi bir tane az nefret eden insan çıksa Romalıları dondurmacılıktan kurtarırım.

0|0
    0|1
  • Git konuş

0|0
    0|1
  • 0|0
    1|0
  • soylemelısın. kaybetmeyım dıye korkuyosan ve soylersen gıdecekse senın degıldır zaten.

0|0
    0|1
  • bu kız kimse çıksın ortaya bu çocuğun sevgilisi olsun..

0|0
    0|1
  • İstersen araya bir arkadaş sok yoksa işin biraz zor gizli...

0|0
    0|0
  • ben de burdan birinden hoşlanmadım değil :( geçti sonra ama

0|0
    0|0
  • gir adam gibi hislerini aç

dahada adam gibi konuşmasın seninle!

0|0
    0|1
  • nick verde ayalayım sana :Dadsd benden kaçmaz

0|0
    0|1