Dil eğitimi için İngiltere mi, Amerika mı tercih edilmeli?

9 aylığına dil eğitimi için yurtdışına gidicem ingiltere mi yoksa amerika mı daha iyidir hangisinde daha güzel vakit geçiririm sadece dil değil sosyalleşip kültür tanımak içinde önemli

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• gideceğin kurs önemli ülkeden ziyade o kurslara fa fini fin fona özgür cinselliği abazalığa azmışlığa çare olarak giden çok kişi var gidip rahatlayıp dönüyorlar iyi araştı hangi kurslar +18 parti düzenler sonra karar ver sen ne istiyon ona göre seç ülke değil kurs seç bütçeni de gözönüne al çok faktör var iyi araştır hemen karar verme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kültür için ingiltere bence ideal ancak amerika sadece eğlence için var. Adamların bir kültür anlayışı bile yok ki. Üstünde durdukları topraklar bile Kızıl Derililere aitken kültürden bahsetmeleri saçma

0|0
    0|2
  • ingiltereye git o zaman. abd de kültürel olaylar zayıftır zaten müslüman hele türklere karşı bariz düşmanlıkları var.

0|0
    0|0
  • dil kültür ağır basacak dersen eğer ingiltere derim amerika kültür olarak sana bir şey katmaz ... ayrıca ingilterede aksan öğrenebilirsen müthiş olur

0|0
    0|0
  • Definetly İngiltere

0|0
    0|0
  • ingilizlerin aksanı hoşuma gitmiyo amerikaya git

0|0
    0|0
  • Al birini vur ötekine ama İngiltere

0|0
    0|0
  • Bende gidicem , sana önerim Amerika olur, İngilterede aksaanlı konustukları ıcın zorlanırsın.

0|0
    0|0
  • 3 yıl amerikada yasadım bence amerika ama dil icin ingilterede daha rahat edebilirsin

0|0
    0|0
  • rusyaaa :))

0|0
    0|0
  • amerika.

0|0
    0|0
  • Cıplaklar kampı antalya V_V

0|0
    0|0
  • dil için gideceksen ingiltere tabiki

0|0
    0|0
  • Birleşik Krallık'a git.

0|0
    0|0
  • Amerika

0|0
    0|0
  • Ingiltere. Ben Kanadada yasiyorum, Kuzey Amerika kulturunu iyi biliyorum. Amerikalilarin huyuna anlatacak bir soz var "Stupid American"

0|0
    0|0
  • ingiltere ama sadece dil için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ingiltere :D

0|0
    0|0
  • amerika bencede

0|0
    0|0
  • ingiltere ama londra'yı tavsiye etmem oxford veya cambridge daha iyi

0|0
    0|0
  • İngiltere elbette

0|0
    0|0
  • ingiltereeee. daha iyi bir secim olur bence.

0|0
    0|0
  • amerika bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...