Halkımız neden bu kadar mürted düşmanı?

türkiye de hristiyansındır veya yahudi olsan bile saygı duyarlar.ama her nedense dinden çıkmış biriyseniz sizi insan yerine bile koymaz aşağılarlar.halkımız neden bu kadar mürted düşmanı

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• şimdi birden bizim din kültürü öğretmenimiz sözü geldi aklıma..:d " dinde zorlama yoktur diye bişey yoktur, dinde zorlama vardır; DİNE zorlama yoktur.." adam haklı..:D

1|0
    0|2
    • dinde zorlama yoktur fakat zorunlu din dersi vardır

• işte adam diyo ki tabi dinde zorlama vardır.. ama dine zorlama yoktur. bu arada haklısın maalesef zorunlu din dersi de vardır. madem dine zorlama yok o zaman neden din dersi zorunlu be adam?..:D

• yalnız arada bir fark var din!i ALLAH emrediyor din dersini insanlar 2 sini kıyaslamak ne kadar doğru ? bence çok yanlış

Erkekler Ne Diyor 13

• Evet Doğrusuda bu adamın inancı var en azından dinden çıkmak ne demek yani onu yaşayıp ondan çıkmak saygısızlık

1|0
    0|0
  • eğitim seviyesi ve kültür seviyesi eksilerde olanalrın bakış açısıdır bu

1|2
    0|2
  • atatürk ün resmini koyup böyle sorular sormayın ondan sonra "laikciler" "dinsizler" "ateistler" falan diyorlar. 1000 yıl müslüman olmayana kafir diyip kılıç sallayan millet tabiki kolay kolay benimseyemiyor bu durumu.

0|0
    1|1
  • Mürtedler saygı mı gösteriyorlar ki saygı bekliyorlar? En basitin oruçlu iken hıristiyan veya başka bir dine mensup kişiler yemek yemiyor oruçlu kişilerin önünde.Veya mürtedler gibi ezan sesinden rahatsız olmuyorlar.Mürtedler saygı göstermediği sürece saygı göremezler.

0|0
    0|0
  • islam cihad anlayışını terketmeden benden saygı beklemesin

1|1
    2|3
  • Hristiyanda olsa neticede inandığı bir dini maneviyatı var.kendini sap gibi görüp kuru kuruya yaşamıyorlar

2|0
    0|2
  • hep anlatıldığının aksine, türkiye'nin en ücra şehirlerinde bile dinsizler bolca var. onları buldunmu diğer insanlara ihtiyaç duymuyorsun zaten. akp'lilerle ya da alperenlerle takılmayacağına göre sorun yok.

0|0
    0|0
  • bunu söyleyebilmen için seninde tam tersi göruse öyle davranmış olman gerektiriyor

degilse bunu nasıl görebilirsin ki?

cekirdekte her kez aynıdır kişi kendi gibi sanır herkezi.

0|0
    0|0
  • Kimsenin kimseye hiç bir konuda saygısı yokki?

0|0
    0|0
  • niye takıyorsun ?

0|0
    0|0
  • Mürtedlere Kuran' da uygulanan cezalara bakarsan anlayabilirsin...

1|1
    0|3
  • Kibirli ve egoist bir tanrı. Oysa fsm öyle mi, onu yerim ben.

Nedense aklıma bu karikatür geldi link

0|0
    1|3
  • o halkımız dediğin akşam yiyeceği yemeği düşünmekten başka tasası olmayan bismillah süphaneke amincilerin mallığı. ben hiç takmıyorum şahsen.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Birde yahudi ve dinden çıkmış birini düşün :(

0|0
    1|2
  • çünkü gayri müslimleri doğruyu bulamamış veya bildiği doğruları savunduğu içn kızamazsın,ama dğer türlü doğru bildiğinden vazgeçiyor . yani doğruyu terkediyor olark düşünülür sanıyorum

0|0
    0|1
Yükleniyor...