Biscolata reklamına tokat gibi cevap! Bu reklam hakkında ne düşünüyorsunuz?

bu reklam hakkında ne düşünüyorsunuz?

hatunların hepsini toplasan bir biscolata erkeği kadar olamaz. ispanyol erkeği fenaaa

link

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Kızları her yerde görmeye alışkınız. Biscolata'nın farkı o.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Öfff... Vallaha bıktım bunlardan.

Kızlı/Erkekli tüm göt, meme gösterisi yapılan reklamları sevmiyorum. Zamanında bunun hakkında bir soru açmıştım hatta. Değil o kadınlar portakal sıkmak, benim testislerim ile oynasalar bile sevmem böyle şeyler.

Samimiyetsiz, gereksiz, saçma şeyler. Biscolata içinde, bunun içinde geçerli.

2|0
    1|2
    • Bir doz meme, bir doz baklava dilimi = Herkesin elinde 1 paket biscolata ve harareti gidermek için portakal suyu... Ohhh adamlar amacına ulaştı bile .m, göt, meme ile.

• Eksiledim.Bu zihniyete karsiyim.

• Tamam artık yazmanıza gerek yok, eksileyin yeter. Bildirim geliyor sinir oluyorum. Abrazif, Floydian, Saint felan eksileyeceksiniz biliyorum. Tüm düz adamlar eksilesin beni ben razıyım. :)

• Biscolata reklamında ki erkekler bende nedense gay imajı oluşturdular... Gay gibiler sanki =) (çok parlaklar maşallah)

Bu reklamda da o beyaz iç çamaşırlı kızları pek iç açıcı bulduğum söylenemez =) Ama kamyona yükleme yapanlar fenaaa=) Heleki şöför ah ulen ah =)

0|0
    0|0
  • Ne zaman açılacak bu konu diye düşünüyordum ama bir kızın açmış olması çok şaşırtıcı .

1|0
    0|0
    • valla görsem reklamı ben açardım bu soruyu...

• Bu reklamı 10 gün önce görmüştüm mynette , demiştim açar şimdi erkekler diye ama bir kız açtı .

Artık sadece kadınların bedenleri ticari amaçlar için kullanılmıyor erkeklerin bedenleri de bu amaç uğruna kullanılıyor .

Herkes memnun ise sıkıntı yok .

• Bunların hepsi, ben tek :D:D

0|0
    0|0
  • Türk kızları çeksin istiyoruz bu reklamı ...

doğal halleri ile ...

0|0
    0|0
  • Aynı bizim iş yeri.

0|1
    1|1
  • O portakal sıkma makinesinden bizde de var.

0|0
    0|0
  • duygularımıza tercüman oldun güzelmiş

0|0
    0|0
  • portakal reklamımı kadınları satma reklamı mı anlamadım ben bişey

0|0
    0|0
  • p*rnodan fırlamış hepsi

0|0
    0|0
  • daha önce gördüm bu hatunlarda güzel ama allah var yani

0|0
    0|0
  • hangi portakaldan bahsediyorlar çıkaramadım :)))

0|0
    0|0
  • oyyşşş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Biscolata reklamı kadar iyi olamaz :D

3|0
    0|0
  • 1- reklam uzun ve sıkıcı

2- kadınlarda bir acayiplik var ne olduğunu çözemedim.

3- reklam çok çakma. orjinallikten uzak. hal böyle olunca insanın bu reklamı yapan kişiye iyi b*k yemişsin diyesi geliyor.

4- bir kadının en güzel organlarından biri olan memelerinin böyle teşhirci bir zihniyetle portakalla özdeşleştirilmesine karşıyım.

5- son olarak da; bu firma sadece portakal suyu mu üretiyor acaba? portakalla memeyi özdeşleştirip reklama koyan zihniyet şeftali suyu reklamını yaparken kadının neresini gösterecek çok merak ettim doğrusu:))

0|1
    0|0
    • 4. madde beni benden aldi.Meyvelerin bu islere karistirilmasina ben de karsiyim.Portakallari,kavunlari,muzlari bu islere karistirmayin

• waww süpermiş. ama bicolata reklamının yeri ayrı benim için ;)

1|0
    0|0
  • Çok apaçice.

0|1
    0|2
  • böyle bir yer hala abazanlar tarafından talan edilmediyse kalaşnikoflarla korunuyor olmalı :D herkesin reklamı kendine :D

0|0
    0|1
  • haha:D iyi iyi, daha çok çekilsin bu reklamlardan. ekranda güzel bişiler görelim.

1|1
    0|0
Yükleniyor...